Складно знайти на ринку виробника, який би безперервно дотримувався високого рівня якості продукції і одного разу не зхалтурив "під шумок" падіння економіки. Як показує практика, в умовах кризи, багато компаній стають на шлях здешевлення продукції за рахунок використання "китайських комплектуючих".

Компанія CAME завжди йшла врозріз з тими, хто намагався закріпитися на ринку завдяки демпінгу, випуску однотипної продукції з року в рік. Компанія обрала для себе шлях інновацій і прогресу. Як результат, CAME став одним з міжнародних лідерів в області високотехнологічних рішень по автоматизації.

CAME – рішення, які випереджають час

Вже понад 45 років CAME розробляє устаткування для підвищення комфорту і рівня життя людей. Продукція компанії представлена ​​широкою лінійкою обладнання для приватної, громадської, виробничої території. На сайті https://came.com.ua/ ви знайдете:

  • Автоматику для орних, відкатних воріт;
  • Шлагбауми;
  • Домофони;
  • Паркувальні і ланцюгові бар'єри, турнікети;
  • Системи контролю доступу.

Компанія Came не стоїть на місці та постійно вдосконалює свій продукт під зростаючі запити споживачів. Зокрема, одна з останніх інновацій – впровадження в блок управління роз'єму для підключення до Інтернету. Завдяки цьому, ви можете управляти автоматикою зі смартфона або ноутбука через додаток і сервіс CAME CONNECT. Це дуже зручно, і ви можете переконатися в цьому самі!

CAME Україна готова до співпраці з новими партнерами!

Якщо ви хочете купити автоматику для воріт, шлагбаум або відеодомофон для квартири, ви можете звернутися до офіційного дистриб'ютора продукції Came в вашому місті. Компанія подбала про те, щоб офіційні дилери були представлені у всіх регіонах України.

Також у нас є чудова новина: компанія CAME Україна відкрита до співпраці. Ви можете стати партнером компанії вже сьогодні. Це безпрецедентна можливість досягти успіху в бізнесі, маючи сильну підтримку в особі лідера рішень з автоматизації на світовому ринку.