Доставка їжі – дуже популярна послуга в наш час. Але важко знайти таке місце, в якому служба доставки працює швидко, а їжа, яку ви замовляєте, дуже смачна. Багато компаній можуть запропонувати клієнту задоволення лише частини його вимог до якості обслуговування.

На що потрібно звертати увагу при замовленні їжі

Дуже часто в нас немає часу для підготовки до зустрічі гостей, або ми бажаємо пригостити друзів чи рідних чим-то незвичним, наприклад, японською, італійською, китайською їжею з нагоди якогось свята. В домашніх умовах можна готувати страви інших країн, але для цього знадобиться досвід та великі трати, адже інгредієнти коштують недешево.

Щоб уникнути проблем, варто скористатися послугою доставки їжі – бажані страві на вашому столі з’являться дуже швидко. Вибирати варто ті служби, що мають досвід роботи, а також гарні відгуки інших клієнтів. Їжа повинна не тільки бути смачною, але й доставлятися в певних безпечних умовах, не розсипаючись та не розмазуючись по неякісній упаковці.

Додаткові критерії вибору:

  • замовлення повинно оформлюватись дуже легко, й прийматися швидко;
  • доставка не повинна коштувати дорого;
  • на кур’єрів не повинно бути поганих відгуків від інших клієнтів компанії, адже від них залежить, я кому вигляді до вас приїдуть страви, і чи не зіпсується після зустрічі настрій.

Від того, наскільки якісно служба доставки виконає свою роботу, залежить ваш комфорт, а також рівень отриманого задоволення від їжі. Зробити замовлення в ресторані «Watatsumi» - оптимальний вибір для тих, хто бажає отримати сервіс високого рівня за невеликі гроші.

Послуги, які наш ресторан надає клієнтам

В команді ресторану працюють тільки справжні професіонали своєї справи, а тому ми гарантуємо високу якість тих страв, які до вас приїдуть. Наші майстри використовують оригінальні й традиційні рецепти приготування, щоб задовольнити смак кожного вибагливого клієнта. Наші роли, суші, локшина, рис с овочами чи м’ясом та інші позиції с меню не залишать байдужими нікого.

Перевага співпраці з нами – низькі ціни та акції, з допомогою яких ви можете зекономити на малих та великих замовленнях. Додатковою послугою стане участь кожного клієнта в програмі лояльності – коли ви їсте у нас, ви отримуєте бонуси, накопичення яких допоможе вагомо економити на майбутніх замовленнях, телефоном чи за допомогою смартфону. Можна скачати додаток до Андроїду (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.watatsumi.app) чи до iOS (https://apps.apple.com/ua/app/watatsumi/id1539940000).

Мати ресторан в смартфоні дуже зручно, особливо тим, хто часто затримується на роботі, та не має можливості дочекатися замовлення додому – мі привеземо їжу туди, куди вам буде треба.

Наші переваги

Ресторан «Ватацумі» працює у святкові та вихідні дні, щоб не залишати без уваги жодного свого клієнта. Робити замовлення ви можете в любий зручний для вас час! Ми здійснюємо якісну та швидку доставку їжі у всі райони Києва – зробіть замовлення у нас один раз, і ви більше не зможете відмовитися від сервісу високого рівня, що ми надаємо!

Watatsumi пропонує клієнтам величезний асортимент смачних страв – зробити вибір буде дуже легко.

Ми використовуємо тільки якісні продукти, тому можемо гарантувати клієнтам безпеку. У нас ви можете замовити найсмачніші в місті роли чи суші, а також «швидку» американську їжу (бургери, картоплю фрі, інше). Окремі позиції з меню сподобаються прихильникам здорової їжі, вегетаріанцям.

Ми піклуємося про те, щоб наші страви були не тільки смачними, але й естетичними – доставка здійснюється в ергономічних упаковках, швидко та дуже обережно. Ми забезпечимо вас їжею дуже швидко – довго голодним ще не залишався жоден наш клієнт!

 

Сайт: https://kyiv.watatsumi.com.ua/uk/