Наша команда не боїться труднощів та цінує кожного свого клієнта!

АІКО ГРУП працює на ринку сільськогосподарської техніки вже 20 років. За цей час підприємство доставило клієнтам понад 2300 одиниць техніки. АІКО вважає своєю сильною стороною команду, бо кожен співробітник компанії — фахівець своєї справи, який ефективно виконує свої завдання та забезпечує повне виконання вимог клієнтів!

В АІКО Ви можете придбати техніку для обробки ґрунту: оборотні плуги, борони, культиватори, агрегатори вертикальної обробки та інше. Для посіву в компанії представлені різні види сівалок, як зернових, так і сівалок точного висіву. В категорії “точне землеробство” Ви знайдете все для внесення добрива, збору врожаю. Окрім цього, компанія пропонує системи посіву, дисплеї для техніки. Асортимент спецтехніки, обладнання для збору сіна, спеціальні прес-підбирачі, дискові косарки, подрібнювачі, обприскувачі та багато іншого — все це можна придбати в АІКО!

В чому переваги компанії АІКО?

Фахівці Аграрної індустріальної компанії вже 20 років допомагають фермерам з ефективним розвитком їх бізнесу. Підприємство пропонує передове та якісне обладнання від надійних брендів. Постійні клієнти компанії отримують привабливі знижки та особливі пропозиції, програма лояльності та гнучкі умови — гарантія довгострокової співпраці з АІКО!

Окрім оплати обладнання в кредит, Вам пропонується швидкий, простий та вигідний варіант придбання техніки на умовах фінансового лізингу.

Клієнти компанії не просто купують техніку чи запчастини. Вони отримують обов’язковий додатковий сервіс. В самому початку Вам допоможуть з вибором техніки, консультанти знають про всі найдрібніші нюанси обладнання та з радістю дадуть відповіді на всі запитання. Експерти налагоджують обладнання та запускають його в експлуатацію. Окрім цього, компанія займається дефектацією, консультаціями та поточним ремонтом техніки.

Купуючи техніку в АІКО https://aico.com.ua/, Ви гарантовано отримуєте цілодобову сервісну підтримку, консультанти завжди допоможуть з розв'язання питань щодо обслуговування техніки. Компанія бере на себе зобов'язання та гарантує їх виконання, з АІКО Ви будете завжди впевнені у якості техніки! Детальна інформація знаходиться на сайті.