Сфера нерухомості вимагає чіткості та педантичності в підході. Інакше існує ризик перетворити її в хаос, який рано чи пізно призведе до закриття справи. Якщо в творчих напрямках роботи «креативний безлад» має місце бути до певного моменту, то тут власникам бізнесу варто проявити організованість і зібраність.

Створення програм для агентств нерухомості

Агентства нерухомості зазвичай працюють з великими базами даних. Це бази, в яких містяться дані про проведені операції, а також інформація, що стосується:

  • об'єктів нерухомості для оренди;

  • об'єктів для продажу;

  • об'єктів для обміну.

При цьому кожна з таких категорій передбачає власну внутрішню градацію. У результаті агентам нерухомості доводиться працювати не тільки з фіксацією інформації, але і з її класифікацією, внесенням змін та іншими операціями, типовими для ринку нерухомості.

Щоб оптимізувати роботу з таким величезним масивом інформації, потрібні якісні програми, які будуть створені саме з урахуванням роботи вашого агентства. В іншому випадку є великий ризик, що ви просто будете втрачати багато часу на виконання базових завдань в області нерухомості, що знизить продуктивність праці.

Спеціально під ринок нерухомості була створена програма для рієлторів IST.Realtor, ця програма дозволяє автоматизувати багато процесів, які співробітники агентств нерухомості виконуюють щодня, але ці процеси дуже важливі для роботи агентства нерухомості. Великою перевагою програми також є надійна система безпеки програми та доступу до бази об'єктів окремого агентства, що дозволяє звести до мінімуму будь-які ризики несанкіонованого доступу та заволодіня базою.

IST.Group: створення програм на вищому рівні

Компанія IST.Group пропонує вам розробку комп'ютерних програм, які допоможуть в роботі агентства нерухомості. Професійна команда програмістів полегшить вам працю і створить механізми для ефективнішого документообігу, обліку проведених і потенційних угод, а також обробки баз даних із об'єктами для продажу, оренди та обміну.

Розробка програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ від IST.Group - це завжди:

  • професіоналізм - створюване ПЗ буде функціонувати безперебійно і реально полегшувати вам роботу;

  • індивідуальний підхід - професіонали IST.Group розуміють, що якби вам потрібні були стандартні програми, ви б не замовляли їх індивідуальне виконання у варіанті, найбільш пристосованому під ваше агентство. Тому в роботі IT-фахівців компанії немає шаблонних і тривіальних підходів;

  • лояльність цін - незважаючи на те, що якісні IT-послуги апріорі не можуть коштувати занадто дешево, IST.Group формує свою цінову політику так, щоб вона стала доступною для клієнтів.

Якісне ПЗ, підлаштоване під роботу вашого агентства нерухомості, - один із засобів для досягнення успіху!

Якщо ви потребуєте допомоги справжніх професіоналів своєї справи, замовте програмне забезпечення або якісну розробку сайту в компанії IST.Group, і ваш бізнес буде проквітати, приносячи стабільний, максимальний дохід.