Міжнародна агропромислова група компаній «Юг Русі» братиме участь в одному з найбільших ярмарків продуктів харчування GULF FOOD 2021, що проходитиме у м. Дубай (ОАЕ) з 21 до 23 лютого.

Один із найбільших виробників соняшникової олії у світі, група компаній «Юг Русі», часто бере участь у цьому ярмарку. Стенд групи компаній «Юг Русі» приваблює партнерів з усіх куточків світу, але у 2021 році, за словами Сергія Кислова, засновника та президента групи, головною метою стане саме азійський ринок.

«Наразі спостерігається зростання зацікавленості до соняшникової олії в багатьох азійських країнах», – зазначає Сергій Кислов. «На тлі занепокоєння щодо власного здоров’я через пандемію COVID-19 люди все частіше використовують соняшникову олію. Цей продукт – один зі світових лідерів за вмістом Omega 6 та вітаміну Е, що позитивно впливає на здоров’я клітин людського організму та зміцнює імунну систему. Крім того, нещодавно виникла тенденція до споживання білка рослинного походження. Під час GULF FOOD ми презентуємо нові продукти – їжу та харчовий білковий концентрат, вироблений за унікальною технологією із соняшникового насіння, що не містить ГМО. Вони містять до 83 % високоякісного рослинного білка, що вдвічі більше, ніж у наших найближчих конкурентів. Харчовий білковий концентрат використовується в спортивному та дієтичному харчуванні, а також у харчовій промисловості. Він є важливою складовою підвищення продуктивності тваринництва. Крім того, «Юг Русі» пропонуватиме полісахаридний сироп із соняшникового насіння, що також широко застосовується для годування худоби», – зазначає Сергій Кислов.

Під час ярмарку представники «Юг Русі» будуть відкриті до обговорення умов постачання представлених продуктів з потенційними партнерами із країн Південно-Східної Азії та Близького Сходу.