З широким асортиментом якісних підлогових покриттів (ламінат, паркетна дошка, вінілова плитка)  ви зможете ознайомитися, відвідав інтернет-магазин laminat-parketdoska.com.ua. Тут представлено більше ніж 2500 моделей підлогових покриттів. Є також 3 оффлайн магазини в Києві.

Для створення ідеального інтер'єру у Вашому будинку необхідно ретельно продумувати всі нюанси. Перш за все потрібно правильно підібрати оздоблювальні матеріали і колірну палітру. Причому, найчастіше саме підлога грає визначальну роль в оформленні приміщення.

Світлий ламінат в інтер'єрі

Величезна різноманітність підлогових покриттів ставить обивателя в глухий кут - яке покриття вибрати? Ламінат, або паркет, або лінолеум. У кожного є свої плюси і мінуси.

Отже, Ви вирішили зупинити свій вибір на ламінаті. Асортимент інтернет-магазину Брендпол просто приголомшує, очі розбігаються. Який колір краще підійде для Вашого інтер'єру? Існує кілька визначальних моментів, якими можна скористатися при виборі ламінату.

Якщо Ваша кімната виходить на сонячну сторону, то краще вибрати стать світлих відтінків - білий або світлий вибілений дуб, клен, бук - вони будуть прекрасно виглядати в освітленій кімнаті. На темній підлозі в променях сонця будуть чітко видно пил і плями

Ламінат венге в інтер'єрі

У кімнаті, що виходить на північну сторону, буде чудово виглядати ламінат темних відтінків - венге, панга-панга, сірий і чорний ламінат. Однак, тут треба враховувати розміри приміщення. Якщо кімната маленька, то краще стелити світлий ламінат, він буде візуально збільшувати приміщення.

Незалежно від рівня освітлення у кімнаті дуже вальяжно буде виглядати підлоги темних відтінків в приміщеннях єдиної зони, в яких зонування позначено арочними прорізами - так званих інтер'єрах в стилі мінімалізм або хай-тек. При цьому бажано, щоб стіни і стеля були білого кольору - контраст нині в моді.

Ламінат під плитку на кухні

На кухні краще використовувати світлі тони. Дуже вигідно тут будуть виглядати варіанти під плитку. Оскільки це приміщення підвищеної вологості, сюди треба вибирати колекції, оброблені спеціальним восковим просоченням і, бажано, не менше 32 класу міцності, щоб кухонне начиння, що ненавмисно впало на підлогу, не завдало шкоди покриттю.

Передпокій - найзабрудненіша частина будинку, тому туди підуть темні відтінки ламінату підвищеної волого- та зносостійкості.

У будь-якому випадку, перш ніж приступати до ремонту квартири, необхідно скласти дизайн-проект, на якому підібрати всі кольори і фактуру, і тільки після цього йти в магазин за покупками.