У вас виникли проблеми з врегулюванням проблемної заборгованості? Колекторська агенція «Таліон Плюс», спеціалізується на стягнення заборгованості, пропонуючи такі послуги як: досудове стягнення, судове стягнення, послуги факторингу. Ми піклуємося про стандарти і якість обслуговування людей, що мають заборгованість, пропонуючи консультативний підхід до вирішення їх проблем. Колекторських фірма «Таліон Плюс» готова допомогти клієнтам із заборгованістю врегулювати свої зобов'язання на взаємоузгоджених умовах погашення.

Співпраця з нами, це:

  • Вигідно. Ми належимо до групи лідерів на ринку України з українським капиталом та проєвропейськім безпосередньо розвитку. Ми використовуємо досвід міжнародного співробітництва, щоб надавати ще більш ефективну підтримку нашим клієнтам, тобто людям з заборгованістю, а також діловим партнерам.
  • Широкий спектр послуг. Команда досвідчених консультантів знає, як подолати перешкоди, пов'язані з кожною претензією. Тому, зв'яжіться з нами і подивіться, яку допомогу ми пропонуємо тим, хто має заборгованість. Разом ми розробимо рішення, яке зробить вашу фінансову життя простіше.
  • Дотримання етичних і правових норм. Стягнення боргів - це мистецтво дипломатії, переконання, ведення переговорів та психології. Компанія по стягненню заборгованості відповідно до цих принципів зобов'язана захищати інтереси клієнта, піклуватися про його добре ім'я, діяти відповідно до закону і поважати права обох сторін. Ми піклуємося про стандарти і високій якості обслуговування всіх наших бізнес клієнтів і боржників. Наш пріоритет - довіру, професіоналізм і надійність.

Наші сильні сторони:

1. індивідуальний підхід;

2. багаторічний досвід і гнучкість;

3. надійність і відповідальність;

4. ефективність;

Стягнення заборгованості здійснюється агентством на кожному етапі - від досудового стягнення до судових розглядів до консультування и факторинга. Як колекторське  агентство по стягненню боргів, ми надаємо послуги приватним клієнтам і компаніям. Наша мета - допомогти клієнтам вирішити проблеми із заборгованістю незалежно від форми діяльності. Великий досвід, роки практики і глибокі знання дозволяють нам надавати послуги на найвищому рівні.