Картинки по запросу "Відгуки про медичний центр «Smart Medical Center»"

Медичний центр «Smart Medical Center» розташований в Кіїве, Оболонь, станція метро "Мінська" по вул. Тимошенка, 19. Для тих, хто зацікавлений в якісному медичному обслуговуванні, Центр пропонує послуги амбулаторної медичної допомоги з різних напрямків, як для дорослих, так і дітей. На сайті: smartmedicalcenter.ua/reviews/, можна ознайомитися з видами послуг та відгуками тих, хто вже користувався допомогою фахівців Центру. Коментарі щодо надання послуг, пацієнтом і його сім'єю можуть бути висловлені в усній або письмовій формі. Для цього потрібно заповнити форму. Залиште своє ім'я, контактний телефон, вкажіть напрямок і виберіть доктора. На сайті вашій увазі представлені 2339 відкликання клієнтів. Тому ви можете більш детально, дізнатися інформацію про якість послуг. Адміністрація медичного центру завжди реагує на зауваження і коментарі і намагається змінити недоліки в своїй роботі.

Щоб отримати медичне обслуговування в Центрі, можна записатися на прийом за допомогою контактних телефонів або форми заявки на сайті. Залиште свій номер телефону і вибирайте зручний для вас день для відвідування. Запишіться на прийом.

Перевагами Центру є:

·         Контроль за якістю послуг. Відділ обробки звернень, виконує свої функції в повному обсязі. Робота здійснюється у відкритому і прозорому режимі. Тут, готові відповісти на будь-який коментар, що сприяє поліпшенню сервісу та обслуговування. Інформація надається в усіх напрямках, тому вибирайте потрібну вам рубрику і знайомтеся з послугами.

У Медичному центрі надається комплексне медичне обслуговування для вас, ваших близьких. Пропонується широкий спектр послуг по 37 напрямам і надає понад 8 тисяч послуг. Ми запропонуємо вам пораду щодо вибору найкращого пакету з урахуванням ваших індивідуальних потреб і віку. Ми надаємо необмежений доступ до фахівців. Центр надає професійні спеціалізовані медичні послуги для пацієнтів Києва і його околицях. Послуги надаються командою лікарів і фахівців, з великим досвідом роботи. Ми запрошуємо вас до співпраці з Медичним центром «Smart Medical Center». Він знаходиться у вашому розпорядженні - якщо у вас є коментарі, пропозиції, надсилайте свої відгуки в будь-який зручний для вас час.