Якщо у вас виникла необхідність у послугах дезінфекції, компанія «DezMaster» надасть професійні послуги для населення і підприємств. Наша сфера діяльності включає в себе боротьбу з клопами, пруссаками і іншими шкідниками, які часто стають непроханими жителями вашого будинку або підприємства. Ми є компанією з багаторічним досвідом роботи в даній галузі і використовуємо препарати найвищої якості, завдяки яким виконуються нами процедури ефективні і забезпечують тривалий ефект. Перейдіть по посиланню: https://dez-master.com.ua/ua/,  і ознайомтеся з переліком послуг. Дезінфекція, дезінсекція та дератизація - це терміни, часто поєднані один з одним і звані DDD. Вони стосуються процесу знищення шкідників, які походять від різних біологічних груп.

·         Дезінфекція - це процес дезактивації поверхонь і повітря для видалення потенційно шкідливих мікроорганізмів, здійснюється за допомогою хімічних речовин або ультрафіолетового опромінення.

·         Дезінсекція використовується для усунення небажаних комах. Ця група включає в себе мух, комарів, таргани, блохи, воші та інших шкідників. Видалення комах найчастіше здійснюється фізичними, біологічними або механічними методами. Одним з найбільш ефективних і сучасних методів є фумігація (виділення газу) з використанням фосфіну або інших хімікатів.

·         Дератизація - знищення гризунів, таких як миші і щури.

Що ми пропонуємо?

1.      Ми займаємося дератизацією, ми також проводимо дезінфекцію, дезінсекцію в комплексі. Проводимо професійні дезактивирующие процедури, надаючи дезінфекційні послуги для лікарень і підприємств громадського харчування, а також павільйонів і будівель.

2.      Ми боремося зі шкідниками, використовуючи новітні технології, наприклад, обкурювання і адаптуємо методи роботи до конкретних об'єктів, що гарантує ефективне виконання очищення. Ми надаємо повний і професійний спектр послуг відповідно до норм і вимог системи стандартів.

Наша компанія пропонує дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію в гастрономічних закладах, виробничих компаніях, складах, а також в підвалах і приватних будинках. Ми використовуємо тільки безпечні і перевірені методи усунення. Скористайтеся вигідними пропозиціями і зв'яжіться з нами для уточнення деталей співпраці.