Лікування алкозалежності в Харкові

Реабілітаційний центр «Реванш +» пропонує комплексне та професійне лікування алкоголізму в Харкові. Досвідчені фахівці допоможуть подолати це небезпечне захворювання на будь-якій стадії розвитку й повернути людину до нормального, тверезого життя.

Де вилікувати алкозалежність у Харкові?

Стадії лікування

Ефективне лікування алкоголізму складається з наступних послідовних етапів:

 1. Виведення із запою - очищення організму, проведення детоксикації. Дозволяє лікувати фізіологічну залежність від спиртних напоїв і досягти стану тимчасової тверезості.

 2. Медична допомога - відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем. Проведення процедур, що стабілізують сон, поведінку, психоемоційний стан пацієнта.

 3. Купірування алкогольної залежності за допомогою лазерної терапії, гіпнозу, кодування. Оптимальні способи лікування підбираються за індивідуальною схемою після попередньої діагностики та дозволяють сформувати стійку відразу, неприйняття спиртних напоїв на фізіологічному рівні.

 4. Соціально-психологічна реабілітація - спрямована на усунення психологічної залежності від алкоголю. На даному етапі пацієнт отримує повну інформацію, що стосується свого захворювання, можливих наслідків і ускладнень. Проведення психологічних бесід дозволяє сформувати стійкі мотивації до подолання залежності. Усунути пристрасть до спиртного допомагають заняття в групах взаємодопомоги, методи Гештальт-терапії та інші ефективні методики.

 5. Соціалізація - допомагає скорегувати поведінкову модель пацієнта, відновити зруйновані особистісні якості й підготувати людину до повернення у звичне середовище. Велика увага приділяється формуванню відповідальності, дисципліни, пошуку способів самореалізації.

У процесі реабілітаційного курсу фахівці клініки займаються усуненням як фізіологічних, психологічних, так і соціальних чинників, що спровокували розвиток алкогольної залежності, що дозволяє звести ризики можливого рецидиву захворювання до мінімальних показників.

Про переваги центру

Спеціалізований центр «Реванш +» характеризується цілою низкою переваг, вигідно вирізняють їх на фоні інших лікувальних установ, що займаються терапією алкоголізму:

 • комплексний підхід;

 • комфортні умови проживання;

 • відсутність взяття на облік і гарантія дотримання політики конфіденційності;

 • надання базового соціального освіти;

 • гарантії повного позбавлення від алкогольної залежності;

 • широкий комплекс послуг, що надаються;

 • застосування найефективніших і сучасних методів лікування.

Велика увага приділяється роботі з мотиваціями самого пацієнта, оскільки без залучення людини в терапевтичний процес і визнання самого факту наявності залежності перемога над алкоголізмом неможлива. Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, способів терапії та вартості курсу можна в телефонному режимі або на сайті клініки https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/lechenie-alkogolizma .