Щоб залучити клієнтів і збільшити рівень свого прибутку, простого створення і запуску сайту недостатньо. Для досягнення даної мети необхідно використовувати інструменти, що дозволяють підвищити позиції сайту в пошуковій видачі.

Найбільш ефективні сучасні методи просування сайтів

Перше, що слід зробити відразу ж після запуску власного сайту, - це забезпечити його зрозумілість для пошукових роботів за допомогою індексації, що дозволяє штучного інтелекту зрозуміти, наскільки важливий ресурс для користувачів. Виконати це завдання можна за допомогою таких методів:

  • аудит-ресурсу, що включає перевірку правильності написання мета-тегів, аналіз на наявність дублюючих ресурсів і пошук проблем у функціонуванні сайту;

  • оптимізація для пошукових систем;

  • створення і розміщення контенту;

  • настройка контекстної реклами;

  • лінкбілдінг.

Розберемося у кожному з цих способів просування сайту більш детально.

Оптимізація

Даний пункт передбачає грамотне створення ієрархії сторінок сайту. Цей параметр дуже важливий, так як при неправильній ієрархії пошукачі не зможуть дістатися до необхідних сторінок і не зможуть правильно провести індексацію ресурсу. Для спрощення роботи пошукових роботів також рекомендується прописувати мета-теги, що дозволяють прискорювати процес індексації та підвищувати позицію сайту в пошуковій видачі.

Не менш значущою складовою оптимізації є створення семантичного ядра - списку слів і фраз, які можуть використовуватися користувачами для пошуку web-ресурсу в пошукових системах. При цьому всі ключові фрази повинні використовуватися в текстовій складової комерційного ресурсу.

Створення та розміщення контенту

Якісне наповнення сайту є не менш важливим параметром, що впливає на просування. Написання якісних текстів з унікальними заголовками і ключовими фразами дозволяє добитися високих позицій в пошукових системах. Причиною цього є те, що при введенні певного запиту користувачі отримують у першу чергу список тих сайтів, де використовуються введені слова. Подальший перехід і знаходження на сайті також дозволяють підвищити цінність сайту для пошукових систем.

Контекстна реклама

Даний інструмент є одним з найважливіших для нових сайтів, так як дозволяє домогтися найкращих результатів у максимально стислі терміни. Грамотно налаштована реклама за допомогою ключових фраз дозволяє залучати величезну кількість клієнтів.

Лінкбілдінг

Цей спосіб популяризації сайту має на увазі розміщення посилань на цільові сторінки на сторонніх ресурсах зі схожою тематикою. Це можна здійснювати за рахунок розміщення інформаційних статей, коментарів на форумах і в соціальних мережах.

Співробітники компанії IST постійно використовують всі вищевказані методи і ряд інших інструментів для просування сайтів, що дозволяють домогтися найкращих результатів. Замовити послуги з розкрутки web-ресурсу можна на сайті https://istec.com.ua.