Якщо ви здійснюєте платежі в інтернеті, використання Єдиного гаманця може значно спростити операції і їх кількість. Наприклад, єдиний гаманець від Мастеркард звільняє користувача від необхідності кожного разу вказувати дані банківської картки при здійсненні платежів.

Для використання платіжної системи користувачам достатньо:

  • зареєструвати Єдиний гаманець;

  • прив'язати одну або декілька платіжних карт;

  • оплачувати товари та послуги, просто вибравши необхідну картку зі списку.

Єдиний гаманець від Mastercard надійно захищає акаунти клієнтів декількома рівнями безпеки. Персональні дані користувачів ніколи не потраплять до рук шахраїв, а також не передаються партнерам платіжної системи.

Переваги Єдиного гаманця

Будь-який клієнт, що користуються Єдиним гаманцем, отримує доступ до всіх переваг системи:

  • Мультивалютність. Вибрана вами валюта не стане перешкодою для успішних фінансових операцій: Єдиний гаманець підтримує багато існуючих валют світу. Це дозволить вам здійснювати оплату провайдерів у різних країнах, робити транскордонні перекази, покупки в інтернет-магазинах по всьому світу.

  • Зручність. Доступ до Єдиного гаманця та платіжної системи Masterpass від Mastercard вільно здійснюється з будь-яких існуючих сьогодні типів пристроїв: смартфонів, планшетів, ноутбуків і персональних комп'ютерів.

  • Комісії. Використання Єдиного гаманця також вигідно з тієї причини, що в даній платіжній системі не передбачені комісії з великої кількості операцій. А там, де вони є, комісійний збір становить мінімально можливе значення.

Як користуватися платіжною системою Єдиний гаманець

Щоб почати користуватися системою, ви повинні зареєструвати Єдиний гаманець. Після цього стануть доступні різні розділи з інформацією:

  • баланс по рахунку, а також інформація з усіх видів валют, що використовуються всередині системи;

  • різноманітні статистичні дані та власні витрати за певний період часу;

  • історія здійснених платіжних операцій, наприклад нещодавні перекази, поповнення рахунку.

Після того, як ви створите Єдиний гаманець, здійснення платежів буде відбуватися моментально. Достатньо вибрати необхідні вам товари та послуги, а потім вибрати банківську карту, прив'язану до платіжної системи. Транзакція буде відправлена ​​в обробку, а з вибраної для оплати картки буде знято певну кількість грошових коштів.

Так ви зможете заощадити значну кількість часу при покупках, а підтвердження фінансової операції займе усього кілька секунд.