Пакети-майка з логотипом - товар в наші дні дуже популярний. Потреба бізнесу в таких кульках з кожним днем ​​розширюється. Це вид пакувальної продукції, який застосовується в торгових точках для упаковки. Його використовують в Україні для розфасовки і перенесення продовольчих і господарських товарів, куплених в магазинах, супермаркетах, універмагах, продуктових і овочевих крамницях, пекарнях, на ринках, а також магазинах будівельних матеріалів, побутової хімії, одягу і взуття.

У зв'язку з цим багатьох людей, пов'язаних з роздрібною торгівлею, цікавить питання оптимальної закупівлі цих кульків, і власне кажучи, вибір виробничої компанії, де їх краще купити.

Що особливого в пакетах майка

Свою назву ці кульки отримали завдяки оригінальному вигляду ручок. Вони виготовляються з поліетилену низького тиску - міцного матеріалу. Пакети майка мають бічні фальци - це складки, що забезпечують розкриття пакета в ширину. Стандартні розміри фальців складають половину ширини пакету. Можливо виготовлення фальців інших розмірів, це необхідно узгодити при оформленні замовлення.

Фахівці виділяють наступні особливості цих кульків:

- невелика товщина кульків і шорстка на дотик поверхня;

- хороша вантажопідйомність від 3 до 25 кг в залежності від розміру і щільності;

- значна місткість за рахунок бічних фальців;

- маленька вага;

- не розтягуються і не деформуються, підходять для перенесення важких речей;

- мають низький рівень опору ударам: при проколі можливий сильний розрив.

За бажанням замовника при виготовленні цих кульків здійснюється друк на них вашого фірмового рекламного зображення.

Друк на пакетах майка

Щоб зробити замовлення власної фірмової пакувальної продукції з нанесенням друку замовнику бажано мати готовий макет, в якому повинно бути використано від 1 до 4 кольорів по пантону в залежності від розміру пакета. При відсутності макета, надійна компанія-виробник допоможе вам розробити макет логотипу або іншого рекламного зображення для друку на пакетах. Завдяки такій рекламі ви зможете підвищити впізнаваність вашого бренду.

Макет для друку логотипу зазвичай надаєте в форматах Corel, Corel Adobe Illustrator з розширенням AI, CDR, jpg, png. Якщо макет розробляється дизайнерами від підприємства, то він повинен бути обов'язково затверджений замовником.

Зазвичай, з моменту затвердження макету до виготовлення флексоформи йде 3-5 робочих днів. Термін виготовлення пакетів з логотипом з моменту оплати рахунку і затвердження макета - 3-4 тижні, без друку - близько 10 днів.

Для виготовлення фірмових пакетів майка використовується флексографічний метод друку. Флексоформ для кожного кольору з кожного боку робиться по одній. Поверхня пакета може бути гладкою або з перфорацією, зазвичай - гладка поверхня. Максимальна кількість кольорів, яке друкується на пакетах майка, дорівнює 4 (сума з 2-х сторін), тобто максимально друкується 4 + 0, 3 + 1, 2 + 2. Звісно, що можна надрукувати зображення в 1 колір, що буде найбільш економічним варіантом. Друк на пакетах здійснюється пантонами, тобто використовується стандартизована система підбору кольору.

Замовити пакети майка оптом в Україні

Рекомендуємо для виготовлення пакетів майка звернутися до ведучого вітчизняного виробника, компанії УкрПак, яка є популярною в усіх регіонах нашої країни. Це виробництво випускає поліетиленові пакети оптом з логотипом на замовлення. Розмір пакетів вибирається за бажанням замовника: від маленьких до великих виробів.

Основними замовниками продукції є: супермаркети, продуктові та господарські магазини, аптеки тощо. Якість продукції постійно контролюється: у вас, як у замовника, буде гарантія постачання якісної продукції за найвигіднішою оптовою ціною.