Шугаринг - сучасна процедура видалення волосся з використанням абсолютно безпечною і натуральної цукрової пасти. Це справжнє задоволення, яке було винайдено не сучасними косметологами і дерматологами. Використовувалася депіляція за допомогою густий цукрової пасти ще в Стародавньому Римі. Саме таким способом приводили своє тіло в порядок Нефертіті і Клеопатра. Популярність подібний метод був у східних красунь. І тільки через сотні тіл був відновлений старовинний рецепт і співвітчизники змогли видалити волоски за допомогою кращих косметичних засобів. до таких належить і знаменитий шугарінг Аюна.

Переваги солодкої пасти «Аюна»

М'яке видалення зайвого волосся з тіла - це головна перевага сучасної продукції. На поверхні шкіри при використанні методу не з'являються почервоніння і рани, немає ніяких деформацій на шкірі, різних подразнень. Однак це не єдина перевага складу, до переваг якого фахівці галузі покупці відносять:

  • Відсутність побічного ефекту - засіб рекомендується до використання навіть алергікам.
  • Одночасний пілінг - не тільки відросло волосся можна видаляти з поверхні шкіри, але і проводити м'який пілінг, живити і зволожувати дерму.
  • Просте і ефективне видалення волосся. Вони не ламаються, а повністю видаляються.
  • Простота застосування - використовувати шугарінг «Аюна» можна в професійних салонах, в домашніх умовах.
  • Універсальність - досить правильно підібрати склад, щоб використовувати його для видалення волосся з будь-яких ділянку тіла.

Після проведення процедури шкіра стає м'якою і гладкою, чистою і шовковистою.

Який склад вибирати?

Компанія пропонує користувачам кілька видів солодких паст. Вони поставляються в зручних ємностях, пропонуються для професійного і домашнього застосування. Консистенція складів може бути різною, майстри і новачки зможуть вибирати такі склади:

  • «Аргентина» - еластична і щільна маса, яка ідеально підходить для видалення тонких і щільних волосків на різних ділянках тіла. Часто використовується саме для мануальних процедур.
  • «Коста-Ріка» - маса середньої щільності, використовується часто для проведення класичної депіляції. Універсальний склад легко наноситься, його використовувати дозволяється за будь-яких показниках вологості і температури повітря.
  • «Ямайка» - еластичний, м'який і текучий варіант, який ідеальний для використання в салонах. Він може застосовуватися для мануальної і бандажної технік.

Компанією представлена ​​і дуже щільна паста «Бразилія», яка використовується для видалення волосків на «гарячих» зонах.