Риба шукає, де глибше, а людина - де краще.

Століття прогресу і великих технологій вимагає від людства збільшити результативність і швидкість в роботі, а люди, в свою чергу, прагнуть зменшити витрачені час і гроші. Це стосується і покупок: хочеться придбати і якісну річ, і недорогу одночасно.

Спочатку такий попит призвів до переходу від традиційного маркетингу до електронного, а пізніше - до пошуку вигідних пропозицій і серед покупок в мережі. Здавалося б, тільки недавно стався бум на інтернет-магазини, як більш зручним рішенням стала поява торгових майданчиків.

Як працюють маркетплейси?

Сполучною ланкою між продавцями і покупцями стали виступати маркетплейси. На відміну від інтернет-магазину, де пропонує товар один продавець, вони збирають пропозиції багатьох компаній, порівнюють ціни та пропонують найбільш вигідні позиції.

В цілому робота маркетплейса представлена наступним чином. Вибір товару гранично простий і зручний. Покупець вибирає цікавить його розділ або вводить назву товару в пошуковий рядок. З'являється весь перелік товарів. Їх можна переглянути за популярністю, зростанням / спаданням ціни, кількості відгуків і т.д.

Пошук спрощують фільтри підбору, за допомогою яких задаються питання, або потрібні характеристики. Потрібні моделі можна порівняти між собою або зберегти в «Вибрані». Кожен товар має свій опис. За відгуками користувачів можна скласти приблизне уявлення про саме підприємство або товар.

Маркетплейс Avto.Pro - правильний вибір

Яскравий приклад маркетплейса - це сервіс https://avtopro.ua. Він зарекомендував себе як один з лідерів в сфері продажу автомобільних запчастин.

На сьогоднішній день на його рахунку близько 500 мільйонів запчастин, на платформі зібрані 2000 постачальників, а для покупців представлений якісний і доступний в користуванні каталог товарів.

Чому саме ця торгова площадка? Тому що купити запчастини для автомобіля на маркетплейсе АВТО.ПРО буде:

1) дешевше, тому що немає націнок на товар

2) швидше: здійснити пошук потрібної запчастини та оформити її замовлення можна в кілька кліків

3) надійніше (компанія Авто.Про гарантує своєчасну доставку і безпеку всіх виконаних транзакцій)

Переваги маркетплейса, наприклад, в порівнянні з інтернет-магазином видно неозброєним оком. Покупець позбавлений необхідності шукати найбільш привабливий товар за співвідношенням якість/ціна або інформацію про нього через пошукову систему, а також переглядати сайти десятків магазинів. Всі необхідні дані зібрані на одному майданчику.

Таким чином відбувається економія часу і грошових коштів. В результаті процес покупки стає максимально комфортним. Недарма маркетплейс давно набув популярності у всьому світі, а маркетологи прогнозують його подальший розвиток.