Популярність вбудованої побутової техніки для кухні зростає з кожним роком. Все тому, що таке рішення має ряд безумовних переваг: органічне поєднання з будь-яким інтер'єром, низький рівень шуму і мінімальне споживання енергії. Складно уявити собі сучасну кухню без вбудованого холодильника, посудомийної машини, витяжки, варочної поверхні, СВЧ і іншої сучасної техніки, що вбудовується.

Побутова вбудована техніка для кухні http://home-inside.ua/shop/ має ряд вагомих переваг у порівнянні зі звичайною, що стоїть окремо, технікою.

Однією з причин, чому вбудована техніка настільки популярна у багатьох господинь, є можливість зробити навіть невелику кухню максимально функціональної не на шкоду вільному простору. Будь-яка вбудована побутова техніка має стандартизовані габарити, що значно спрощує її монтаж.

Різні моделі легко поєднуються між собою. Наприклад, якщо бажаєте підібрати плиту і духовку різних цінових категорій, то це легко здійснити. А пошук підходящої по функціональним можливостям і вартості окремої кухонної плити може затягнутися.

До того ж, господині гарантовано практично повна відсутність небажаних зазорів і щілин між вбудованою технікою і кухонними меблями, що значно полегшить підтримання порядку.

Велика увага завжди приділяється безпеці техніки в експлуатації. Особливо якщо в будинку є діти. З цієї точки зору, вбудована техніка перевершує окремо встановлену. Завжди можна помістити панель управління, наприклад, плитив недоступному для дітей місці. І, нарешті, вбудована техніка дає можливість зберегти унікальний дизайн кухні. Одним словом, вбудована побутова техніка повністю відповідає всім сучасним вимогам ергономіки.

Є різні типи вбудованих варочних панелей. Вони, як і окремо стоячі кухонні плити, підрозділяються на газові, електричні та комбіновані.

Поверхні вбудованихварочних панелей зазвичай виготовляються з емальованої сталі, з нержавіючої сталі, з алюмінієвого сплаву, або зі склокераміки. З усіх перерахованих вище поверхня з алюмінієвого сплаву найзручніша в експлуатації - легко миється, не тьмяніє з часом і не дряпається.

Найбільш популярною в наші дні можна вважати склокерамічну поверхню (склокераміка). Візуально варочна поверхня з таким покриттям виглядає дуже привабливо. Ці панелі потрібно чистити так само, як і звичайне скло. Не можна лише користуватися абразивними засобами, тому що вони дряпають поверхню. Важливим моментом є те, що склокераміка може змінити свою структуру при попаданні на неї гарячого цукру. Якщо ви допустили проливання чогось подібного, то важливо видаляти продукт моментально.