Компанія ТОВ «Джейсік Україна», що є офіційним представником китайської компанії Shenzhen Jasic Technology CO., LTD — провідного виробника зварювальних апаратів інверторного типу у світі, на початку літа нинішнього року відкрила свій офіційний сайт. Високоякісне зварювальне обладнання, яке користується попитом в США, Європі та Австралії, тепер стало набагато доступніше українському споживачеві, який зможе купити його за ціною виробника, не виходячи з дому — не витрачаючи багато часу і сил на покупку.

Зварювальний інвертор — це відносно нове обладнання, яке сьогодні відсуває з авансцени класичні зварювальні трансформатори, випрямлячі та генератори. Адже головною перевагою інверторних зварювальних апаратів є значно менша вага, а також можливість використовувати в роботі електроди змінного та постійного струму. Інверторне обладнання дозволяє регулювати величину струму в широкому діапазоні, завдяки чому на ньому може виконуватися і аргоно-дугове зварювання — своєрідний гібрид газо- і електрозварювання.

Новий сайт Jasic.ua надає можливість підприємцям, виробничим компаніям та майстрам України стати власниками кращого на сьогодні зварювального обладнання, комплектуючих до нього, матеріалів для зварювання та різних аксесуарів.

Купити зварювальний апарат в Україні тепер стало набагато простіше й вигідніше, завдяки перевагам, які надає новий сайт офіційного представника:

  • ще доступніші ціни;
  • можливість отримання консультації фахівця з вибору підходящого обладнання та матеріалів;
  • швидкій доставці купленого товару;
  • надання офіційної гарантії від виробника.

На сайті представника бренду Jasic в Україні можна купити зварювальний апарат для ручного, напівавтоматичного та аргонно-дугового зварювання, а також для плазмового різання металу.

Довідка про компанію

ТОВ «Джейсік-Україна» — єдиний в країні офіційний представник компанії Shenzhen Jasic Technology CO., LTD, що займається розробкою і виробництвом апаратів для інвер торного зварювання, яка має 4 центри для проведення наукових досліджень, виробничі потужності в трьох містах Китаю та офіційні представництва в більш, ніж 50 країнах світу. «Джейсік-Україна» була заснована у 2016 році, і є сьогодні ексклюзивним імпортером на український ринок товарів бренду Jasic.

Контакта інформація

Україна, Київ,

проспект Перемоги, 67, корпус Р,

тел.: + 38-067-824-96-56.