Компанія УХЛ-МАШ заснована в 1994 році на базі дослідного машинобудівного заводу. Сьогодні вона нараховує більш 20-ти років професійного досвіду, який дозволив вийти в лідери виробників вітчизняного ринку. Основною сферою діяльності є виготовлення металевих меблів. Асортимент нараховує дев'ять основних категорій продукції. Він регулярно доповнюється новими позиціями, які мають попит клієнтів. Пропонуємо металеві меблі в широкому ціновому діапазоні зі швидкою доставкою. Якість відповідає сертифікату №UA.C.188-16 і високим вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009, а безпеку підтверджують санітарно-епідеміологічні тести.

Переваги вибору металевих меблів

Різноманітність продукції не тільки розширює можливості вибору, але й ускладнює його. Непросто знайти товар високої якості, який не обтяжить бюджет. Виробник УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ є власником премії «Лідер галузі» 2012 року, а стандарти виробництва високо оцінили міжнародні експерти. Потужності компанії розміщуються в Києві, але з потоком замовлень у 2003 році був відкритий дочірній завод «Металеві меблі», який взяв на себе частину обсягу робіт. У нас працює понад 350 осіб на площі 16000 кв. км, які є професіоналами своєї справи. У розпорядженні компанії місткий склад і розвинутий інструмент логістики. Одержувані замовлення обробляються без затримок і доставляються в короткі терміни.

Виробляємо металеві меблі в популярних категоріях:

        шафи для зберігання особистих речей;

        серверні шафи, телекомунікаційні стійки;

        поличкові стелажі для різнотипного вантажу;

        промислові верстати й тумби;

        абонентські та чарункових шафи;

        професійні офісні меблі;

        надійні сейфи для зброї https://uhl-mash.ua/products/seyfi_dlya_zberigannya_zbroi/;

        технологічні нержавіючі меблі;

        лавочки різних розмірів;

        лабораторне устаткування;

        меблі медичного призначення;

        обладнання для випічки хліба;

        пластикова тара.

Металеві меблі володіють високими експлуатаційними властивостями та довговічністю. Прості форми й витривала конструкція зручні для установки в офісі, архіві компанії, промисловій майстерні, фінансовій установі або клініці з лабораторією. Металеві меблі необхідні в приватному користуванні, вони організовують порядок речей з економією місця. Меблі витримують високе механічне навантаження, незамінні при розміщенні габаритного вантажу або частому користуванні персоналу. Металу досить мінімального догляду, щоб надовго зберегти зовнішній вигляд. Якщо потрібна якісна серверна стійка, шафа, стелаж або інший тип обладнання, УХЛ-МАШ пропонує асортимент металевих меблів.

Особливості купівлі та вигідні відмінності

Попри переваги металу, він чутливий до корозії. Щоб не допустити появи слідів іржі, поверхні забарвлюються полімерно-порошковою фарбою. Вона створює захисний шар проти впливу вологи та перепадів температур. Піщана фактура робить метал приємним на дотик. В основі фарби натуральні компоненти, які безпечні для оточення і не виробляють шкідливих випарів. Попередньо метал знежирюється і промивається демінералізованою водою. Після цього накладається шар фарби від постачальників АMADA, Ideal-Line, GEMA та інших, який сушиться в камері при температурі 200 °C. Продуктивність фарбування складає 2000 м²/зміну.

Технологічна база УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ складається з вітчизняного та європейського обладнання. Застосовується зварювальний комплекс Fronius-Kavasaki та згинальне обладнання Salvagnini, що зустрічається лише на декількох підприємствах України. Для точного різання металу використовується сучасна лазерна установка. Готові вироби пакуються напівавтоматичними палетообмотувачами, складуються у відповідності з системою «Pallet Drive – in system». Вона забезпечує простий доступ до продукції та захист від можливих пошкоджень.

 

Після надходження замовлення, товар без заминок занурюється і відправляється за місцем призначення. Щоб доставка не займала багато часу, в розпорядженні УХЛ-МАШ шість одиниць сучасних автомобілів. У нас діє інтернет-магазин і працює демонстраційний зал, де зібрано асортимент товарів. Менеджер допоможе з вибором металевих меблів, а також запропонує варіанти комплектації, залежно від ваших завдань.