Як, подорожуючи, завжди залишатися на зв’язку?

Збираючись подорожувати, чи то в ліс чи то на далеке морське узбережжя, слід передбачити всі можливі способи зв’язку. Але високо оцінюючи сучасні можливості інтернету, навіть з самого віддаленого куточка світу, спілкування з рідними та друзями буде безпроблемним, використовуючи віртуальний сотовий номер.

З допомогою Wi-Fi

Щоб зв’язатись з друзями з допомогою інтернету, варто скористатися Wi-Fi. Виробники більшості ноутбуків, а також нетбуків та планшетів випускають ці пристрої зі встроєним модулем Wi-Fi. Швидкість цього виду зв’язку дуже висока, що дозволяє займатися не тільки переглядом фільмів та прослуховуванням музики, а й вести розмову в Skype (навіть можна скористатися відеодзвінком). Різні готелі, кафе, вокзали, навіть потяги мають зони покриття Wi-Fi. Знаходячись в цих місцях, користуватись інтернетом можна безкоштовно.

З допомогою 3G-модему

Під час подорожі 3G-модем забезпечить зв'язок з інтернетом. Хоч він трішки гірший від Wi-Fi, зате зона його покриття більша. Цей вид зв’язку забезпечується операторами мобільних мереж, тому він буде практично кругом, де можна користуватись мобільним телефоном. Швидкість 3G доволі непогана, навіть можна вести відеотрансляцію в онлайн-режимі.

З допомогою GPRS

Якщо відсутня можливість доступу до видів зв’язку, описаних вище, користування інтернетом можливе з допомогою GPRS-протоколу. В якості модема для нього використовують мобільний телефон, в якому запрограмована відповідна функція. Він з’єднаний з ноутбуком спеціальним кабелем. Це дасть можливість обмінюватись інформацією через поштову скриньку або веб-чат. Також можна поговорити по ICQ.

Поштова скринька

Зареєструвавши скриньку Gmail, також для цього підійдуть Hotmail або Yahoo та деякі інші сервіси, ви маєте можливість в будь-яку годину доби переглядати свою пошту на різних комп’ютерах. Програма Outlook, встановлена на ваш ноутбук, допоможе зібрати всі e-mail адреси в одній Gmail скриньці. Тут листи можна не тільки читати, але й вести переписку з іншими адресатами.

Веб-чат

З допомогою програм-месенджерів ви маєте можливість спілкуватись зі своїми близькими та друзями. Використовуючи спеціальні онлайн-чати (Google Talk, AIM, Yahoo та інші), можна дізнатись всі домашні новини.

Тому, віддаючи перевагу активному способу життя, подорожам, не потрібно втрачати можливість спілкування, підтримуйте постійний зв'язок, тому що це життєва необхідність.