У житті кожної людини настає момент, коли вона задумується про охорону свого майна. Адже ми живемо у такий час, де злодії не бояться правосуддя. Вони впевнені, що все їм зійде з рук. А все тому що мало хто з нас серйозно займається питанням охорони власної квартири. Ніби встановив найнадійніші двері із сучасним замком і все. І, як показує досвід, цього виявляється дуже мало. Злочинцю достатньо небагато часу, щоб непомітними проникнути у вашу квартиру. Адже сучасний злочинець має необхідне обладнання, що дуже полегшує його справу.

Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» пропонує свої послуги з охорони квартири, з якими більш детально можна ознайомитись через посилання. Сьогодні така послуга доступна кожному бажаючому, адже компанія пропонує її за демократичною ціною. На місяць абонплата становить 250 грн. При цьому вам не треба окремо платити за монтаж та регулярне обслуговування системи. Набагато легше заплатити в місяць невелику суму, ніж потім шкодувати, коли до вашої квартири завітає злодій.

Система сигналізації охоплює весь периметр охороняємого об'єкта. Таки система включає в себе датчик відкриття та закриття дверей, датчики руху, охоронний прилад, зручну клавіатуру та безпровідну кнопку тривоги. Встановлюється така сигналізація у максимально короткий проміжок часу фахівцями компанії. У випадку, коли до квартири проник злочинець, на головний пульт приходить сповіщання. Вже через 5 хвилин команда швидкого реагування на місці та затримує злочинця. Для цього вони використовують спеціальне обладнання. До команди швидкого реагування входять спеціально підготовлені хлопці, які чудово знають свою справу. За більш детальною інформацією та для обговорення про підключення послуги зателефонуйте менеджеру або завітайте до офісу, що знаходиться у Львові.