В пошуках спокою та відчуття безпеки, ми намагаємося знайти такі місця для відпочинку, де можна повністю забути про наші страхи. Саме таким місцем є містечко Славське, яке в наших рідних Карпатах, сховалось від пронизливих вітрів, між горами, в місці зустрічі річок Опора і Славко.

Славське готель

Найбільше Славське відоме, як найстаріший гірськолижний курорт, доступніший, ніж інші знані комплекси, проте відпочинок в інші сезони дарує своїм гостям незабутні враження. Тут, серед ялинкових лісів і дивовижно чистого повітря, можна прогулятися верхи на конях чи велосипедах або ж долучитися до риболовлі, де зразу готується форель. Для більш активних туристів відпочинок Славське, урізноманітнений пейнтболом, парапланеризмом чи веселим катанням на квадроциклі по лісі. До речі, ціни на проживання в готелі такої ж категорії тут дещо нижчі, у порівнянні зі Східницею.

Стосовно ж цікавих місць, то в Славське варто приїхати лише для того, щоб побачити мальовничі пейзажі та історичні памятки, які є неповторними. Зовсім недалеко знаходяться легендарні скелі Довбуша, овіяні легендами давніх літ. А близьке і таємниче гірське озеро Хащованське вражає своїми похилими берегами і незрозумілою природою своєї появи.

Комфортні умови, і відпочинок, про який ви мріяли, повністю забезпечать в Славське готелі. В них буде все потрібне як в “гарячий” зимовий сезон, так і влітку. Починаючи із колиб і трапезних, саун і японської бані, та закінчуючи рицарськими турнірами, як наприклад у Вежі Медвежі.

Хоча Славське немає розвинутої бальнеологічної бази, як Східниця, проте багато цілющих джерел ще залишилось тут із давніх давен. І так як Східниця вабить до себе, завдяки своїм водичкам “Нафтусі” і воді типу “Боржомі”, так і Славське притягує до себе гарним снігом, добрими лижними трасами та доступними на все цінами.

Пейзажі Славського

Власникам готелів, які швидко розвиваються і вдосконалюються, цікаво буде долучитися до таких сервісів як OtelMS. Саме у найбільшої системи бронювання готелів Hotels24.ua, успішно пройшла інтеграція з ОtelMS Channel Manager, а це відкриває нові можливості для клієнтів. Більш детально про це можна дізнатися на сайті gazeta.ua

Щодо найбільш дивних туристичних місць у Славському, це маленька печера, з джерелом, воду у якому не долають навіть сильні морози. Назва її -“Писана Криниця”, оспівана в місцевих легендах про Олексу Довбуша, який виграв суперечку, не боєм, а розписом на камені. Тож тепер, хто вип`є водички з цієї криниці, здобуде тієї ж сили неміряної. Пройшовши далі вверх від казкового джерела по широкій стежці, можна побачити всю велич гір Високий Верх і Зворець, а також насолодитися чистим повітрям з нотами хвої.

Побачивши таку красу, надихавшись найчистішим повітрям та відчувши сильний дух карпатських опришків, хочеться лише забрати ці всі відчуття до свого дому. І щиро вірити- в правдиву дію води із “Писаної криниці”.