Сьогодні спостерігається зростання інтересу до спорту. Причому, привертають увагу наших громадян не тільки події світового масштабу. Все більше людей починають цікавитися регіональним спортом, і це не може не радувати. Якщо люди проявляють до спорту в області байдужість, то і на загальнодержавному рівні даний напрямок буде розвиватися слабо. Тому важливо підтримувати інтерес громадян до регіональних спортивних заходів. Це і робить «Трибуна», регулярно публікуючи спортивні новини Полтави. Завдяки даному медіа ви будете завжди в курсі новин.

Вам не треба реєструватися на порталі, щоб отримати можливість читати матеріали – всі статті знаходяться у відкритому доступі. Але буде зручніше, якщо ви підпишетесь на оповіщення – вам автоматично буде приходити сигнал про появу на інтернет-порталі свіжих новин. Щоб підписатися на оновлення треба просто натиснути на «дзвіночок».

За тиждень у світі спорту відбувається чимало цікавих і важливих подій. У Полтаві нинішній тиждень теж виявилася насиченою на новини. Дізнатися про них усіх ви можете з даного дайджесту.

Футбольний клуб «Ворскла» оновив свій веб-сайт. Тепер користуватися ним стало зручніше. Якщо ви стежите за життям даного клубу, то обов'язково оціните нову версію сайту. Стильне оформлення, зручне меню, інтуїтивно зрозуміла навігація – все це спрощує читання новин і перегляд розкладів матчів. Не забудьте відвідати фотогалерею – її регулярно поповнюють новими звітами про зустрічі.

А от футбольний клуб «Полтава» залишився на цьому тижні директора – журналіст Станіслав Майзус прийняв рішення оставити свій пост. Для багатьох це стало несподіванкою, адже біля керма «Полтави» він пробув всього два з половиною місяця. Однак звільнення за словами Станіслава Майзуса за його словами ніяк не вплине на його ставлення до футбольного клубу. Він і далі збирається вболівати за команду і в міру сил підтримувати її.

Уваги заслуговує новина про нашого земляка Олександра Хижняка. Він був визнаний кращим боксером чемпіонату світу незалежно від вагової категорії. Нагадаємо, що своє саме першу золоту медаль спортсмен заробив у 2011 році будучи в складі збірної України. Останній же його бій теж завершився перемогою – він зміг побороти казаха Аманкулов

Як бачите, спорт займає в житті Полтави важливе місце. Ви хочете дізнатися більше таких новин? Тоді підписуйтесь на оповіщення від «Трибуна» і ви будете завжди в курсі останніх подій.