Ви вирішили зробити свою першу покупку в одному з найбільш популярних інтернет - магазинів планети - Amazon.com (США). Ви цілком можете оформити замовлення самостійно на сайті dostavkain.com, оплатити його і отримати поштою, не вдаючись до послуг посередницьких компаній. Одразу зауважимо, що це стосується лише товарів які доступні для міжнародної доставки.

На торговому майданчику Amazon свої товари продає, як компанія Amazon, так і інші продавці, які за певну плату отримують це право. І якщо Амазон від жителів РФ, України, Казахстану та інших країн СНД приймає замовлення виключно на книги, CD, DVD, касети і іншу медіа-продукцію, то безліч інших продавців торгують на Amazon.com без проблем відправляють будь-які товари в ці країни.

У даній статті ми розповімо Вам, як знайти товар доступний для міжнародної доставки, оформити і оплатити замовлення. Однак, щоб не "звалювати все в одну купу" давайте для початку спростимо задачу - зареєструємося покупцем на сайті Amazon.com (якщо ви дотепер не зробили цього), Вам допоможе наша стаття.

Ще одне питання, яке зазвичай задається новачками одним з перших, і на який ми б хотіли відразу відповісти, це : "Чи залежить ступінь безпеки угоди від того куплений товар у компанії Amazon, або у іншого продавця, який торгує на їх сайті?". Можна відповісти однозначно - ні, абсолютно всі платежі приймаються компанією Amazon, яка суворо контролює процедуру проведення операції. Всі продавці надають можливість повернення товару - це умова Амазон і отримують кошти лише після закінчення певного терміну, якщо покупець не пред'явив ніяких претензій. Оплата на Амазон здійснюється винятково за допомогою платіжної карти (можна оплатити покупку через Paypal) і в разі виникнення проблем повернення коштів здійснюється безпосередньо на карту.

Отже, здійснюємо покупку. Давайте виберемо один конкретний товар і на його прикладі розглянемо покроково всі нюанси. Припустимо ми хочемо придбати зубну пасту Rembrandt. Для початку нам необхідно знайти потрібний товар на сайті Amazon.com та ще й у продавця який надає міжнародну доставку. Введемо "Rembrandt toothpaste" (зубна паста Рембрандт) в рядок пошуку і проаналізуємо отримані результати.

Незалежно від того скільки продавців пропонують даний товар, якщо він є в наявності у компанії Амазон, їх пропозиція завжди буде першим. Якщо ж цього товару у компанії немає, то першим буде показано найбільш вигідну пропозицію від іншого продавця.