Повітря стало небезпечним: що відбувається на Київщині

У Вишневому та Броварах, на Київщині, погіршилася якість повітря: мешканцям радять зачиняти вікна.

Станом на ранок 20 серпня у Вишневому та Броварах зафіксували тимчасове погіршення якості повітря. Система моніторингу показала підвищену концентрацію дрібнодисперсного пилу.

Яка ситуація

У двох містах Київщини наразі спостерігається підвищення рівня дрібнодисперсного пилу в атмосферному повітрі. Такі показники можуть викликати дискомфорт під час дихання, зокрема у дітей, людей старшого віку та тих, хто чутливий до подразнень.

Водночас в інших населених пунктах Київщини, де проводиться моніторинг, перевищень допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин не зафіксували.

"В інших населених пунктах , де здійснюється моніторинг стану атмосферного повітря, перевищень показників допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі не фіксується", - зазначили у КМДА.

Що радять мешканцям

До покращення якості повітря фахівці рекомендують:

  • тримати вікна зачиненими;
  • обмежити тривале перебування на вулиці;
  • пити достатньо води;
  • за наявності очищувача повітря використовувати його на максимальному режимі.

Що з радіаційним фоном

Рівень гамма-випромінювання в Київській області відповідає природному фону.

Моніторинг стану атмосферного повітря проводять на 16 пунктах. Система працює цілодобово за умови стабільного електроживлення.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.