В українській столиці панує аномальна спека. Про це повідомляє сервіс sinoptik.ua
У Києві настав найжаркіший період літа! Позначки на термометрах досягли максимуму і, за прогнозом синоптиків, залишатимуться на найвищому рівні до кінця тижня. Максимальна температура досягне 34 °C!
Спекотні будні: що відбувається на вулицях Києва
Синоптики класифікують спеку, яка вже зараз панує в Києві, як «небезпечну» через високе навантаження на організм та підвищений рівень пожежної небезпеки в екосистемах.
У зв’язку зі збільшенням температури повітря на вулицях міста відбувається наступне:
- Комунальники облаштовують охолоджувальні рамки-розпилювачі. Їх можна знайти майже у всіх парках, скверах та на найбільш людних пішохідних зонах, щоб безкоштовно освіжитися.
- Посилено поливання доріг. Спеціальна техніка здійснює регулярний полив асфальтобетонного покриття для зниження температури дорожнього полотна та зменшення випаровувань шкідливих речовин. Також обмежено рух вантажівок.
- Чергують мобільні пункти допомоги. У місцях масового скупчення людей за потреби працюють медичні патрулі, готові надати першу допомогу при тепловому чи сонячному ударі.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Як уберегтися від перегрівання на сонці: алгоритм дій
Лікарі та рятувальники закликають дотримуватись простих правил безпеки під час температурного піку пити достатньо чистої води, уникайти солодких та алкогольних напоїв.
Обов'язково носити головні убори, сонцезахисні окуляри та користуйтеся SPF-кремом. Також бажано обирати легкі речі з натуральних тканин світлих відтінків.
Крім цього, рекомендується не перебувати на відкритому сонці з 11:00 до 16:00.