На головній вулиці міста, Хрещатик, підняли новий стяг. Про це повідомляє КМДА.
У столиці замайорів кримськотатарський прапор на знак солідарності та підтримки кримськотатарського народу у боротьбі за свої права, свободу та повернення на історичну Батьківщину, а також суверенітету і територіальної цілісності України:
Учасники урочистої події на Хрещатику
Участь у піднятті прапора взяли представники:
- кримськотатарської громади;
- міської влади;
- військові та громадськість, зокрема Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Символічне значення
Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України:
Його підняття є публічною демонстрацією опору російським загарбникам, яка свідчить про невизнання на міжнародному рівні анексії півострова росією.
Окрім того, за словами Олега Куявського, це вияв солідарності українського суспільства з кримськотатарським народом і жителями інших національностей в окупованому Крим.