Уранці, 18 червня, ворог продовжує повітряну атаку. Про це повідомляють Повітряні сили ЗС України.
Після короткочасного затишшя ворожі об’єкти повторно почали летіти до Києва!
Небезпека навколо міста
О 04:03 сили повітряної оборони продовжують знищувати групи ворожих об’єктів - російські шахеди. Більшість із них прямують на Київ. Найбільша небезпека зберігається навколо міста в такому напрямку:
Також, за даними бійців ППО, деякі БпЛА вже перебувають над Києвом - лунають сильні вибухи:
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Райони, в яких зараз гучно
Дронова атака зберігається у всіх районах Київщини, а також на Правому та Лівому берегах Києва!
Звертаємо увагу, що декілька БпЛА прямують у центральні райони міста - Печерський, Шевченківський, Подільський:
Також знищення російських шахедів активно триває в Дарницькому районі на Позняках:
Ще один ворожий об’єкт зафіксовано над Голосіївським районом:
Окрім цього, знищення БпЛА відбувається в Печерському районі:
У зв’язку з цим нагадаємо, що під час атаки дронів важливо одразу йти в укриття, підземний паркінг або дотримуйтеся правила «двох стін», тримаючись якнайдалі від вікон, авто та стратегічних об'єктів.
Не залишайтеся на вулиці та в жодному разі не знімайте роботу ППО чи місця падіння безпілотників. Після відбою повітряної тривоги тримайтеся подалі від уламків і ніколи їх не чіпайте.