В Києві, в Святошинському районі конфлікт між двома компаніями закінчився… стріляниною.
З’ясувалося, що дві компанії відпочивали в ресторані. Але в результаті конфлікту, між чоловіками розпочалася бійка, яка переросла в стрілянину з травматичної зброї.
Гвардійці почули постріли неподалік місця несення служби та негайно вирушили на звук стрілянини.
Підозрюваному у скоєнні злочину загрожує до семи років позбавлення волі згідно з чинним законодавством.
Раніше ми розповідали, що співробітники СБУ затримали п’ятьох членів злочинного угруповання, яке діяло під виглядом добровольчого батальйону.
Також писали, що 16 червня у Солом’янському районі Києва поліція затримала уроженця Закарпатської області, який перебував у розшуку за вбивство з 2020 року.
Більше головних та актуальних новин про життя столиці, області та України, читайте в нашому Telegram-каналі.