• Головна
  • Уночі в Київ залетіли об'єкти рф: в якому районі стались пошкодження
10:10, Сьогодні

Уночі в Київ залетіли об'єкти рф: в якому районі стались пошкодження

 Уночі в Київ залетіли об'єкти рф: в якому районі стались пошкодження

У ніч на 17 січня російські війська здійснили чергову повітряну атаку на столицю України. Про це повідомив керівник ОВА Тимур Ткаченко.

У небі зберігалась підвищена небезпека! Сили протиповітряної оборони відбивали хвилі ворожих безпілотників, що намагалися прорватися до міста з різних напрямків.

Наслідки нічного удару

За результатами роботи оперативних служб та огляду територій, зафіксовано падіння уламків збитих дронів в Оболонському районі. Ударна хвиля та уламки спричинили пошкодження в нежитловій зоні. Зокрема, було понівечено техніку, що знаходилася на відкритих майданчиках або в технічних приміщеннях.

Наразі на місці працюють профільні служби, документуючи наслідки чергового воєнного злочину.

Чи є постраждалі

Після огляду локацій виявлених пошкоджень стало відомо, що жертв нічного обстрілу немає:

"На щастя обійшлось без потерпілих", - повідомив керівник ОВА Тимур Ткаченко у офіційному телеграм-каналі

 Уночі в Київ залетіли об'єкти рф: в якому районі стались пошкодження , фото-1

Хронологія повітряних тривог

Сьогоднішня ніч була тривожною для киян - повітряна тривога лунала декілька разів. Загальна тривалість загрози - близько 2 годин 30 хвилин:

  • Перша хвиля. Сирени пролунали о 01:33. Небезпека тривала трохи більше години (1 год 13 хв), а відбій було оголошено о 02:46. Саме в цей час кияни чули перші вибухи — роботу сил ППО по ворожих цілях;
  • Друга хвиля. Після короткої паузи ворог знову активізувався. Друга тривога була оголошена під ранок — о 06:33 і тривала до 07:49 (1 год 16 хв).

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Поточна ситуація

  • На цей час транспортна система та інфраструктура міста працюють у штатному режимі.
  • Фахівці продовжують обстеження районів на предмет виявлення інших залишків ворожих дронів.
  • Киян закликають бути обережними: у разі виявлення підозрілих металевих предметів, схожих на деталі БпЛА, ні в якому разі не чіпайте їх і одразу викликайте поліцію або службу 101.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атака #ворог #сирени #пошкодження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення