• Головна
  • Масштабне пекло й смерть на Київщині: як виглядає місце падіння БпЛА, - ФОТО
13:41, Сьогодні

Масштабне пекло й смерть на Київщині: як виглядає місце падіння БпЛА, - ФОТО

Масштабне пекло й смерть на Київщині: як виглядає місце падіння БпЛА, - ФОТО

Сьогодні, 23 грудня, внаслідок падіння БпЛА сталась смертельна пожежа. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Києва.

Протягом декількох годин сирени лунали у Вишгородському районі. Невдовзі тут пролунали сильні вибухи і стались пошкодження.

На місце події прибули рятувальники і поліція. Вони встановили, що уламки шахеда впали на території житлового будинку.

Смерть на місці пожежі

Внаслідок падіння шахеда сталось сильне загоряння. Вогонь швидко поширився і забрав життя господарки:

"У Вишгородському районі виникла пожежа приватного двоповерхового будинку. На жаль, загинула жінка 1949 року народження", - повідомляють рятувальники, як пише ДСНС Київщини

Тіло загиблої винесли з будинку. Її госпіталізували, після чого рятувальники продовжили гасити вогонь і розбирати завали.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Мотороші наслідки

  • На другому поверсі будинку спалахнула масштабна пожежа. Вогонь знищив вікна, двері, меблі та все всередині!;
  • Окрім цього, потужна вибухова хвиля зруйнувала дах будинку та деякі стіни;
  • Рятувальники гасили вогонь з подвір’я, після чого змогли зайти всередину;
  • Навколо тривалий час було сильне задимлення і відчувався жахливий сморід;
  • Хмари диму виходили з розбитих вікон та пошкодженого даху будинку.

Також читайте: Чорний дим і постріли в небі: в яких районах Київщини виникла небезпека, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #пожежа #шахед #вогонь #наслідки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення