
Перекриття доріг і зупинка транспорту: в Києві запровадили обмеження

Завтра, четвертого листопада, на Лівому березі Києва буде частково обмежено рух транспорту. Про це повідомляє КМДА
Час та адреса
Наступного дня транспортні обмеження діятимуть в Деснянському районі Києва. Як повідомляє КМДА, їх тимчасово запровадило КП "Київпастранс".
Фахівці комунального підприємства зазначили, що дороги будуть частково перекриті на дев’ять годин, а водіям буде складно проїхати в такому напрямку:
"4 листопада, з 9:00 до 18:00, частково обмежуватимуть рух вулицею Братиславською в Деснянському районі столиці", - повідомляє КМДА.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Причина
- Дорожники КП ШЕУ Деснянського району виконуватимуть поточний ремонт асфальтобетонного покриття;
- Планові роботи триватимуть на вулиці Братиславської поблизу перехрестя з вул. Крайньою;
- Їх проводитимуть за сприятливих погодних умов.
У зв’язку з цим у комунальній корпорації перепрошують за тимчасові незручності та закликають врахувати обмеження для комфортного продовження дорожнього руху.
Також читайте: У Києві перекриють дороги на два тижні: де варто об’їхати