• Головна
  • "Знаки зодіаку" з хризантем: на Співочому стартувала масштабна квіткова виставка
Новини компаній
17:00, 18 вересня

"Знаки зодіаку" з хризантем: на Співочому стартувала масштабна квіткова виставка

Новини компаній

Виставка хризантем «Знаки Зодіаку» працюватиме до 26 жовтня 2025 року. У парку можна побачити тематичні квіткові інсталяції з десятків тисяч хризантем, а також понад двадцять яскравих фотозон.

Виставку сформували 12 масштабних композицій, присвячених кожному з астрологічних знаків. Кожен бажаючий може отримати астропрогноз для свого зодіакального символу.

Окрім цього, на локації представлені інтерактивні гойдалки та зони відпочинку для дорослих і дітей.Придбати квитки можна на офіційному сайті або на касі парку Співоче. Подробиці – в Instagram та Facebook заходу.

Вхід для представників УБД та осіб з інвалідністю I–II групи — безкоштовний. Є знижки на групові відвідування.

  • Коли: з 12 вересня по 26 жовтня
  • Адреса: вул Лаврська, 31
  • Години роботи: 10:00-20:00
  • Вартість квитків: дорослий — 300 грн; дитячий — 200 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення