• Головна
  • Заблоковані дороги і хаос: у Києві змінюють рух тролейбусів і автобусів
20:00, 7 серпня

Заблоковані дороги і хаос: у Києві змінюють рух тролейбусів і автобусів

Заблоковані дороги і хаос: у Києві змінюють рух тролейбусів і автобусів

У Києві змінять рух тролейбусів і автобусів через аварійні роботи на тепломережі.

З 8 по 11 серпня у столиці тимчасово змінять маршрути тролейбусів № 37, можливі коригування в роботі автобусів № 33 та № 63. Причина – аварійна заміна ділянки тепломережі.

У ніч на 9 серпня на перетині вулиць Шолом-Алейхема та Мілютенка розпочнуть заміну аварійної ділянки магістральної тепломережі. Через це з 22:00 8 серпня до 8:00 11 серпня обмежать рух транспорту, зокрема зміниться схема курсування тролейбусів № 37 та автобусів № 33 і № 63.

«Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо враховувати зміни під час планування поїздок», — повідомили в КП «Київпастранс».

Як курсуватимуть тролейбуси № 37

Тролейбус № 37 у цей період рухатиметься за такою схемою:

  • від вул. Милославської до просп. Лісового – за звичним маршрутом;
  • далі об’їзд: вул. Мілютенка – вул. Кіото – вул. Кубанської України – просп. Лісовий (за схемою маршруту № 37-А);
  • потім – знову за звичним маршрутом до вул. Милославської.

Можливі зміни в роботі автобусів

У разі повного перекриття руху на ділянці ремонту, передбачені такі варіанти для автобусів:

Автобус № 33:

  • туди: від ст. м. «Лісова» – вул. Мілютенка – вул. Василя Іваниса – вул. Кубанської України – вул. Шолом-Алейхема – вул. Мілютенка – далі за маршрутом;
  • назад: без змін.

Автобус № 63:

  • туди: від ст. м. «Червоний Хутір» – до вул. Шолом-Алейхема – вул. Мілютенка – вул. Василя Іваниса – вул. Кубанської України – вул. Шолом-Алейхема – вул. Мілютенка – далі за маршрутом;
  • назад: без змін.

Нагадаємо:

Ремонт тепломережі має запобігти серйозним аваріям у майбутньому, особливо перед початком опалювального сезону. У КП «Київпастранс» закликають містян бути уважними та стежити за оновленнями на офіційних ресурсах.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #44.ua #зміни руху #схеми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення