
На вулицях Києва горіли автівки: правоохоронці розшукали паліїв-агентів рф, - ФОТО

У Києві злочинці за гроші спалили чотири автівки. Про це повідомляє поліція Києва.
Схема підпалів - як діяли злочинці ?
Правоохоронці завершили слідство за фактом умисних підпалів транспортних засобів. Вони встановили, що підпали скоювали злочинці, які погодились на співпрацю з куратором із рф. Звинувачені хотіли "легко заробити", тож вирішили влаштувати підпали авто за гроші.
За даними поліції Києва, правопорушення відбувались вночі в Шевченківському районі за такою схемою:
"Спочатку фігуранти обирали автівку, потім за допомогою легкозаймистої речовини підпалювали її, фільмувавши свої дії на відео як доказ виконаної роботи", - повідомили правоохоронці, як пише поліція Києва.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Арешт паліїв-агентів рф: скількох осіб заарештували ?
Злочинцям вдалось спалити чотири авто, після чого їх розшукали та заарештували правоохоронці. Ними виявились двоє місцевих мешканців 20 та 57 років, які не були знайомі між собою:
"Слідчі довели причетність 20-річного затриманого до підпалу одного транспортного засобу, а його старшого «колеги» – до підпалу трьох. Обіцяну «щедру» винагороду жоден з паліїв не отримав, натомість за вчинене їм загрожує до 10 років позбавлення волі", - додали правоохоронці.
Також читайте: Перекинуті мотоцикли на дорозі: на Київщині сталась трагічна ДТП, - ФОТО