• Головна
  • На Київщині викрили продавця психотропів: у нього вдома знайшли ще й зброю
21:00, 10 липня

На Київщині викрили продавця психотропів: у нього вдома знайшли ще й зброю

На Київщині викрили продавця психотропів: у нього вдома знайшли ще й зброю

Під Києвом спіймали наркоторговця - продавав амфетамін.

У Київській області викрили продавця психотропів. Про це повідомила поліція.

33-річного місцевого жителя затримали у Бориспільському районі. Було встановлено, що саме там він продавав амфетамін.

Його і затримали якраз в момент продажу.

"Під час обшуку за місцем його проживання виявлено 99 набоїв різного калібру, гроші та електронні ваги", - зазначили правоохоронці.

Вони повідомили чоловіка про підозру за чч. 1, 2 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків, вчинені повторно). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

"Після проведення відповідних слідчих дій буде надано додаткову правову кваліфікацію діям фігуранта", - розповіли у поліції.

Нагадаємо, раніше в Києві поліція затримала наркозбувачів.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва - 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київщина #наркотики #зброя #Нацполіція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення