• Головна
  • Зелене поле стало місцем трагедії: що сталося з водієм мопеда на Київщині
14:48, 31 травня

Зелене поле стало місцем трагедії: що сталося з водієм мопеда на Київщині

Зелене поле стало місцем трагедії: що сталося з водієм мопеда на Київщині

На Білоцерківщині загинув водій мопеда. Не впорався з керуванням і впав у зелену зону.

Трагічний інцидент стався днями у селі Пилипча на Київщині. За попередніми даними, 69-річний чоловік, керуючи мопедом Honda Dio, не врахував дорожню ситуацію, з’їхав з проїжджої частини на зелену зону та впав.

Не встигли довезти до лікарні

Після падіння на місце пригоди прибули медики. Потерпілого у тяжкому стані транспортували до медичного закладу, однак дорогою до лікарні він помер у кареті швидкої допомоги.

Що вже відомо про обставини ДТП:

  • аварія сталася в межах населеного пункту Пилипча;
  • чоловік керував мопедом без ознак участі інших транспортних засобів;
  • основною попередньою причиною трагедії вважається втрата контролю над кермом.

«Розпочато досудове розслідування»

«За цим фактом слідчі Білоцерківського районного управління поліції розпочали досудове розслідування. Наразі встановлюються усі обставини смертельної аварії», — повідомили у поліції Київської області.

Правоохоронці закликають водіїв будь-якого транспорту, зокрема двоколісного, бути максимально уважними за кермом і враховувати не лише дорожні умови, а й власний стан здоров’я.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути вкурсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #44.ua #ДТП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...