• Головна
  • На Київщині курсуватиме модернізований поїзд: про що йдеться, - ФОТО
20:35, 30 травня

На Київщині курсуватиме модернізований поїзд: про що йдеться, - ФОТО

На Київщині курсуватиме модернізований поїзд: про що йдеться, - ФОТО

Під Києвом курсуватиме модернізований електропоїзд.

У Київській області ходитиме електропоїзд після модернізації. Про це повідомила "Укрзалізниця".

"Випускаємо черговий електропоїзд ЕР9М після капітального ремонту з модернізацією! Продовжуємо роботи з осучаснення рухомого складу і готуємо до першої поїздки після ремонту ще один поїзд", - йдеться у повідомленні.

Це вже четвертий капітально відремонтований електропоїзд з початку цього року і сороковий - з початку повномасштабного вторгнення, підрахували в УЗ.

У потязі встановили світлодіодне освітлення салонів та буферні ліхтарі власного виробництва УЗ. Це дозволило суттєво зекономити, зазначила компанія.

"І також вже серед звичного поїзд після модернізації: інклюзивний, з місцями для людей з інвалідністю та для велосипедів, з пандусами, табличками шрифтом Брайля, сповивальними столиками в головних вагонах і роз’ємами для зарядки гаджетів", - додали там.

Поїзд після фінального тестування курсуватиме на регіональному маршруті Фастів - Конотоп.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про нові правила парковки біля київського вокзалу.

Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва - 44.ua"? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київщина #Фастів #Конотоп #УЗ #транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення