• Головна
  • Київ і Київщина під ударом ворожих БпЛА: як довго тривала небезпека
08:45, 22 квітня

Київ і Київщина під ударом ворожих БпЛА: як довго тривала небезпека

Київ і Київщина під ударом ворожих БпЛА: як довго тривала небезпека

Сьогодні вночі, 22 квітня, в Києві й на Київщині лунала повітряна тривога. Про це повідомляє КМДА, КОВА й Повітряні сили ЗС України.

Як довго тривала небезпека ?

Після нещодавнього затишшя цієї ночі ворог знову атакував Київ і Київщину. За даними бійців ППО, небезпека в небі виникла після опівночі. У 0:57 в цих регіонах була оголошена повітряна тривога.

Вже через декілька хвилин в передмісті та ближніх регіонах були виявлені ворожі БпЛА. Сили протиповітряної оборони змогли ефективно зупинити їх наступ. Потім о 1:38 пролунав відбій повітряної тривоги. На щастя, повторної загрози БпЛА не виникло. Таким чином небезпека тривала майже дві години.

Чи були вибухи й знищені БпЛА в небі над Києвом і Київщиною ?

Попри тимчасову атаку БпЛА, в Києві минула ніч була тихою й спокійною. Проте на Київщині й підступах до регіону подекуди було чути потужні вибухи. У цей момент ППО знищували ворожі цілі.

За результатами моніторингу, в небі над Києвом і Київщиною зафіксовано рух груп ворожих БпЛА.

Київ і Київщина під ударом ворожих БпЛА: як довго тривала небезпека, фото-1

Звідки летіли ворожі БпЛА ?

За даними Повітряних сил ЗС України, цієї ночі ворожі об'єкти летіли з таких напрямків:

  • БпЛА на заході Чернігівщини, курс - Київщина;
  • Київська область - загроза застосування ударних БпЛА з півночі!;
  • м. Київ - загроза застосування ворогом ударних БпЛА!

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва - 44.ua". Там ми публікуємо ще більше новин Києва, Київської області та України.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БпЛА #війна #небезпека #небо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...