
«Динамо» не шукатиме воротаря на заміну Бущану: основним стане Нещерет

Після переходу основного голкіпера Георгія Бущана до саудівського «Аль-Шабабу» київське «Динамо» поки не планує підписувати нового воротаря. Наставник Олександр Шовковський довіряє 23-річному Руслану Нещерету, який вже цього сезону провів 4 матчі за команду.
Нещерет стане основним стражем воріт, попри деякі результативні помилки в минулому сезоні. Також у складі першої команди є 18-річний Валентин Моргун, який готовий підстрахувати в разі потреби.
Що відомо про перехід Бущана
Георгій Бущан вже узгодив контракт із «Аль-Шабабом» на 2,5 роки. Трансферна вартість 30-річного воротаря оцінюється у 7 мільйонів євро, а його контракт із «Динамо» мав діяти до 2027 року.
У цьому сезоні Бущан зіграв 27 матчів за киян у всіх турнірах, пропустивши 30 голів. Після його переходу, керівництво клубу вирішило не шукати термінової заміни, зосередившись на використанні молодих воротарів.
Таким чином, «Динамо» робить ставку на власні резерви, довіряючи вихованцям клубу.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.