• Головна
  • Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО
17:41, 22 січня
Надійне джерело

Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО

Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО

До суду скеровано обвинувальний акт відносно трьох молодиків віком від 20 до 21 року, які шляхом шахрайства заволоділи ювелірними прикрасами марки «Pandora» (ч. 3 та ч. 4 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що хлопці, які мають вищу освіту у сфері комп’ютерних технологій, замовляли на сайті офіційного дистриб’ютора прикрас ювелірні вироби таким чином, щоб фактично нічого за них не платити, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО, фото-1



Для цього обвинувачені під час онлайн оплати зазначали, що мають сертифікати на знижку від 50%. Насправді ж вони підбирали цифри сертифікатів, таким чином ошукуючи продавця ювелірних виробів. Придбані прикраси «покупці» отримували поштою. Так вони замовили ювелірних виробів на понад 150 тис. гривень. Прикраси обвинувачені дарували своїм подругам та продавали через оголошення.

Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО, фото-2



Усі троє хлопців свою вину визнають та частково відшкодували вартість ювелірних виробів. 

Ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч: у Києві судитимуть трьох айтішників, - ФОТО, фото-3

Санкція статті передбачає покарання на строк до 8 років позбавлення волі.

Читайте також: Фейкові листи від імені Київської ОВА: шахраї збирають гроші «для військових»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #шахрайство #айтішники #ювелірнівироби #суд #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...