У Києві на 30% зросла кількість аварій на електромережах: в Укренерго назвали причину
Ситуація у сфері енергетики Києва залишається складною. Попри щоденні ремонтні роботи, з ладу виходить обладнання низького рівня напруги, що надає електропостачання в багатоповерхові та приватні будинки киян. Про це повідомила компанія ДТЕК.
Завдяки графікам стабілізаційних відключень енергетикам вдається максимально підтримувати роботу системи електропостачання та рівномірно розподілити наявну дефіцитну електроенергію. Але використання графіків відключень має й негативні наслідки.
Як повідомили в компанії ДТЕК, через це в Києві зросла кількість аварій на електромережах. За словами директора компанії Дениса Бондара, порівняно з періодом до застосування графіків, які почались з 18 листопада, кількість аварій зросла на 30%:
Порівняно з періодом до застосування стабілізаційних відключень, що почались з 18 листопада, кількість аварій зросла на 30%. Особливо це стосується мереж низького рівня напруги, що безпосередньо живлять будинки киян. Вони перевантажуються, коли люди після відновлення електропостачання одночасно вмикають усі наявні в оселі прилади – електроплити, пральні машини, бойлери тощо. Ми просимо киян про допомогу – більш раціонально використовувати світло та дотримуватися простих правил після повернення світла.
Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
У Києві на 30% зросла кількість аварій на електромережах: в Укренерго назвали причину, ФОТО: dtek-oem.com.ua/ua
Як можливо вирішити проблему збільшення кількості аварій на електромережах?
Працівники ДТЕК закликають киян раціонально використовувати електроенергію та дотримуватися простих правил після повернення світла:
- від’єднайте від мережі всі енергоємні прилади під час стабілізаційного відключення: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити;
- після того, як з’явилось світло, не вмикайте одночасно всю потужну техніку;
- енергоємні прилади, які мають таймери включення, варто запрограмувати на роботу в нічний час з 00:00 до 06:00;
- клієнтам, які користуються електродвигунами та насосними станціями, рекомендують відключати їх від мережі. Вмикати же через 20-30 хвилин після появи електроенергії.
Раніше ми писали про те, що Інновація в енергетиці: на Київщині будуть працювати 24 мобільні котельні