
14:35, 28 лютого 2024 р.
Під Києвом врятували пса, який два дні просидів у каналізаційній ямі: деталі

У Вишгородському районі врятували собаку, який два дні просидів у каналізаційному колодязі.
Про це повідомила ДСНС Київщини.
Мешканці села Воропаїв кілька днів не могли зрозуміти, де скавчить пес. Згодом його зайшли у каналізаційній ямі.
На поміч викликали рятувальників. Вони за допомогою драбини-палиці спустились у колодязь та підняти чотирилапого на поверхню.
З собакою все добре.
Нагадаємо, раніше під Києвом врятували лебедя, якого невідомі обстріляли дротиками.
Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Київ у вогняній пастці: масовані атаки нищать житлові райони
Інформацію оновлено.
02:55
Лавра у вогні: масштабна пожежа в серці Києва
Інформацію оновлено.
02:10
Київ під ударом просто зараз: вибухи не стихають
Інформацію оновлено.
01:16
Троєщина палає: в Києві конфлікт із ТЦК переріс у вуличний бунт
Інформацію оновлено.
00:54
Оголошення
13:55, 26 травня
50
08:49, 2 червня
11:54, 3 червня
10:18, 10 червня
08:49, 2 червня