• Головна
  • Розробка бренду під ключ від TART – BRANDING & PROMOTION
Новини компаній
15:00, 5 грудня 2023 р.

Розробка бренду під ключ від TART – BRANDING & PROMOTION

Новини компаній
«Творення великого бренду, як і шлях у тисячу кілометрів, починається з першого кроку…»
Бізнес-ідея - це тільки початок шляху будь-якої великої компанії, яка сьогодні відома на весь світ. Для того, щоб ідея була реалізована максимально якісно, приносила користь людям і прибуток власникам, потрібно пройти довгий шлях до її реалізації.
Створення великого бренду — це завдання, яке вимагає не лише креативності, але й стратегічного підходу. Важливо, щоб цей шлях Вам допомогли пройти фахівці, які точно розуміють, як саме створюється та просувається бренд.
Компанія TART – BRANDING & PROMOTION спеціалізується на розробці та просуванні брендів більше 15 років. Багаторазовий учасник і фіналіст спеціалізованих конкурсів та виставок з дизайну. Розробки проводить як комплексно, так і створює окремі елементи бренду.
TART розробляє логотипи, корпоративні (фірмові) стилі, сайти, відеоролики, візитки, конверти, бланки, брендбуки, презентації, етикетки та упаковки.
Розробка бренду під ключ від TART – BRANDING & PROMOTION, фото-1
Детальніше з усіма роботами та послугами компанії Ви можете ознайомитись за посиланням https://tart.com.ua/uk/portfolio/.

Що собою представляє комплексна розробка бренду «під ключ»?

Уявімо, що у Вас є класна бізнес-ідея, яка здається максимально прибутковою та корисною для суспільства і може бути реалізована в порівняно стислі терміни. Чи достатньо цього для успішного запуску бізнесу і досягнення мети?
За статистикою близько 90% стартапів гинуть впродовж 1-2 років після запуску. Впродовж наступних декількох років гинуть інші 6-7%. Ті, хто залишаються, розвиваються та перетворюються у бізнес. І тільки менше 1% стають істинно великими брендами. Для того, щоб Ваш бренд мав шанс стати пізнаваним на ринку та зміг досягти високих результатів, потрібно пройти багато кроків та етапів.
Ключові етапи становлення бренду:
  • Аналіз ринку, конкурентів та цільової аудиторії. Визначення унікальності вашого продукту чи послуги.
  • Розробка бренд стратегії, місії, цінностей, позиціонування.
  • Візуальна ідентифікація бренду: логотип, кольори, шрифти та інші елементи бренду.
  • Комунікаційна стратегія - маркетинговий план із визначенням основних каналів та інструментів для взаємодії з аудиторією.
  • Впровадження вищевикладеного та відстеження результатів.
І саме головне: віра, постійність, наполегливість, рішучість та дієвість…
Отже, ці всі етапи ви можете пройти самі. Вивчати, експериментувати, здогадуватись або довіритись знанням, компетенції і багаторічному досвіду експертів команди ТАРТ. Тут на вас чекають фахівці, які мають і досвід, і відповідну компетенцію для розробки та просування Вашого бренду, в повний відповідності з вашими очікуваннями та реальними можливостями. Досягати успіхів з професійними фахівцями своєї справи, що точно знають, які інструментита підходи краще використовувати у вашому випадку оптимальніше.
На сайті компанії https://tart.com.uaВи зможете знайти контактну інформацію для зв’язку, проконсультуватись чи замовити конкретну розробку.
TART цінує своїх клієнтів та партнерів і завжди відкритий до співпраці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#tart #брендинг #логотип #сайт #відеоролик #візитка #бланк #брендбук #етикетка #упаковка #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...