• Головна
  • Тиждень вдячності ЗСУ": Тиждень, що об'єднує зусилля та серця
Новини компаній
15:00, 20 листопада

Тиждень вдячності ЗСУ": Тиждень, що об'єднує зусилля та серця

Новини компаній

Вступ: У ці непрості часи кожен акт підтримки та вдячності має величезне значення. Проект "Тиждень вдячності ЗСУ", ініційований та реалізований благодійним фондом "Мрію Жити", у співпраці з Міжнародним благодійним фондом "Крок до Мрії" та Центром фізичної реабілітації "Крок за Кроком", є яскравим прикладом того, як разом ми можемо робити більше.

Особлива ініціатива: Одним з ключових моментів проекту стало придбання 460 ангелів, які діти з інвалідністю розфарбували та оформили в яскраві мотиви. Ці янголята стануть символом добра та миру. Їхні колоритні обличчя зігріють серця наших захисників у важкий час, нагадуючи про любов, підтримку та єдність.

Важливість ініціативи: Цей проект став символом єдності та взаємопідтримки у важкий час для країни. Він показує, як важливо об'єднувати зусилля різних організацій для досягнення спільної мети - підтримки та допомоги тим, хто захищає наше майбутнє.

Заключення: "Тиждень вдячності ЗСУ" - це більше, ніж просто тиждень заходів. Це свідчення того, що разом ми можемо досягти неймовірного, підтримуючи та дякуючи тим, хто стоїть на захисті нашої країни. Ангели, створені дітьми з інвалідністю, стануть нагадуванням про нескінченну віру, надію та любов, яку ми поділяємо.

Ініціатива благодійного фонду "Мрію Жити" стала ключовим елементом у цьому проекті, демонструючи силу співпраці та людяності.

Посилання:

Благодійним фондом "Мрію Жити" https://www.facebook.com/mriyuzhiti

Міжнародний благодійний фонд "Крок до Мрії" https://www.facebook.com/mbf.krokdomrii

Центр фізичної реабілітації "Крок за Кроком" https://www.facebook.com/CFRKROK

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...