Новини компаній
11:00, 18 листопада

Як обрати балістичний шолом?

Новини компаній

Кожен військовослужбовець потребує надійного захисту, який обов'язково містить надійний балістичний шолом. Завдяки правильно підібраному захисту голови, військові мають змогу виконувати бойові завдання в надскладних умовах зі значно меншими ризиками для життя та здоров'я. Щоб забезпечити бійцям можливість бути максимально захищеним від уламків та куль, сучасні виробники пропонують декілька варіантів тактичних касок. Найпопулярнішими за формою вважаються шоломи PASGT, MICH і FAST. Саме такі варіанти пропонує придбати український виробник Українська броня™ на своєму офіційному сайті за посиланням ukrainianarmor.com. Або ж ви можете завітати в офлайн-магазини виробника в містах Біла Церква, Київ, Дніпро та Запоріжжя.

Як обрати балістичний шолом?, фото-1

Форма шолома та підвісна система — елементи, які впливають на функціональність

Для багатьох користувачів найважливішим при виборі військового шолому здається матеріал. Наразі існує декілька різних матеріалів, які здебільшого використовуються для створення броні, а саме:

  • Арамідне вуглеводне волокно (Кевлар)
  • Надвисокомолекулярний поліетилен.

Наприклад, шоломи PASGT, виготовлений із арамідного волокна з фенольною смолою, підходить для захисту сухопутних військ ЗСУ. Такий шолом здатен захистити користувача від балістичних снарядів та шрапнелі, однак здебільшого має досить велику вагу (порівняно з іншими сучасними моделями). Водночас, кевларовий шолом MICH здатен захистити користувача від куль різного калібру. Каски ж, виготовлені із надвисокомолекулярного поліетилену, також можуть забезпечити надійний захист від уламків а також крупнокаліберних куль, і водночас вага такого виробу буде до 1,5 кг.

Якісний матеріал — основа тактичної каски, оскільки забезпечуватиме надійність та захист від куль і уламків. Водночас вкрай важливою є і конструкція шолома. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати разом із шоломом додаткове обладнання (прилад нічного бачення, тактичні навушники, камеру тощо) потрібно бути впевненим, що шолом сумісний із тактичними аксесуарами. Тож обираючи каску необхідно звертати увагу і на конструкційні особливості.

Підвісні системи та кріплення різного типу дозволять максимально комфортно розташувати шолом на голові та зафіксувати його так, аби він не заважав зору та не обмежував мобільність у будь-яких ситуаціях. Легкість шолома тут відіграє надважилву роль. Серед сучасних шоломів найбільші бічні вирізи під вуха має шолом FAST, і його ж здебільшого використовують спецпризначенці.

Компанія «Українська броня» як експерт у виготовленні сучасної військової амуніції пропонує клієнтам великий асортимент шоломів різних типів, які виготовлені відповідно до стандартів ДСТУ, мають високий захисний рівень NIJ, та пройшли балістичні випробування, а отже, здатні забезпечити належний захист у надскладних умовах, а також комфорт користувача. Звернувшись до фахівців, ви гарантовано отримаєте якісну тактичну каску, яка слугуватиме довго та дозволить ефективно виконувати поставлені задачі. Консультанти «Українська броня» завжди готові допомогти з вибором та правильним розміром амуніції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...