![](https://s.44.ua/section/logo/upload/pers/22/logo.png?20240727)
У Київраді планують оголосити недовіру усім головам РДА: зареєстровано проект
![У Київраді планують оголосити недовіру усім головам РДА: зареєстров... У Київраді планують оголосити недовіру усім головам РДА: зареєстровано проект](/dist-assets/images/cap.jpg)
Закупівлі в бомбосховища таких “необхідних” речей, як барабани і овочерізки викликали неабиякий резонанс у киян.
Депутат Київради від “Євросолідарності” Леонід Ємець на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що зареєстрував проект рішення Київради про недовіру всім столичним головам райдержадміністрацій.
“Всі ці барабани, овочерізки, радіоактивні лавки — це лише самі яскраві приклади повально безвідповідального ставлення з ознаками глибокої корупційної складової. Закривати на це очі, Київрада не має права. Хоч вони і не в сфері наших повноважень (призначає Президент за поданням Кабміну). Але висловити свою довіру/чи недовіру має кожен депутат.А ви вже з них тоді спитаєте. На виборах, чи раніше”, - йдеться в повідомленні посадовця.
Ємець додав, що рішення комісії буде пізніше і конкретні рішення будуть запропоновані.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини.