• Головна
 • Просвітній Форум «Освіта Дивосвіту» збере найвідоміших експертів у своїх галузях для пошуку секрету виховання наступних поколінь українців
Новини компаній
11:00, 5 вересня 2023 р.

Просвітній Форум «Освіта Дивосвіту» збере найвідоміших експертів у своїх галузях для пошуку секрету виховання наступних поколінь українців

Новини компаній
Просвітній Форум «Освіта Дивосвіту» збере найвідоміших експертів у своїх галузях для пошуку секрету виховання наступних поколінь українців, фото-1

30 вересня у Києві пройде Форум «Освіта Дивосвіту», що збере на одному майданчику таких відомих експертів як Андрій Зелінський, Володимир Співаковський, Ігор Козловський, Юлія Найдич, Олег Хомяк, Лариса Андрійченко, Сергій Собко, Ксенія Фощій, Володимир Нікітін, Георгій Коваленко та інші. Головна тема обговорення - необхідні трансформації освіти для виховання гідної та вільної особистості, яка вміє “запалювати зорі”, є воїном і дослідником. Початок події о 10.00, за адресою Pochayna Event Hall, просп. С. Бандери, 23, 3-й поверх.

Форум призначений для викладачів, директорів шкіл, освітніх управлінців, організацій, що формують особистість, батьків, студентів педагогічних ВНЗ, а також для всіх, хто зацікавлений у трансформації освіти.

Цілями Форуму є:

 • долучитися до сильного ком’юніті особистостей-змінотворців,
 • дізнатися про практичні кейси виховання особистостей від прогресивних лідерів,
 • поспілкуватись із лідерами думок і побачити майбутнє під новим кутом.

Форум «Освіта Дивосвіту» стане відвертою розмовою про зміни в освіті, що мають забезпечити трансформацію українців та України. Адже освіта має народжувати субʼєкта й особистість, здатну творити Дивосвіт.

Дивосвіт – це світ вільних людей, що втілюють у життя свої мрії. Концепція форуму заснована на книзі Андрія Зелінського «Семенові зорі». Це – алегорична казка,де кожен герой неперевершено грає свою важливу роль, додаючи у спільну історію власних сенсів, а кожна подія спонукає до глибоких роздумів і сприяє особистому зростанню. Шлях героя цієї казки і було взято за основу. Ідею Дивосвіту експерт вже втілює в роботі та програмі навчання Української Академії Лідерства, що теж буде представлена на форумі.

Андрій Зелінський, амбасадор форуму і засновник Української академії лідерства, пояснює концепцію Форуму: “Світ змінюється, в ньому стає все менше місця для свободи. Тому сьогодні дуже важливо подбати про те, аби наступні покоління жили вільно і гідно. Це вимагає від нас чималих зусиль, зокрема потужної боротьби на полі освіти. Світ вільних і гідних людей я розвиваю як концепцію Дивосвіту в книзі “Семенові Зорі”. Дивосвіт - це простір особистої людської свободи. Також це світ, який людина тче своїм особистим сприйняттям реальності навколо. Життя - мандрівка і бути людиною - це обирати, які сенси інтегрувати у власне життя. Освіта Дивосвіту допомагає нам розібратися у власному сенсі, дозволяє нам ставати людьми, реагуючи на те, що діється навколо нас. Відтак концепція цього Форуму пов’язана з найважливішим завданням людського суспільства: як вибороти, на рівні власного сенсу і на полі бою, світ вільної і гідної людини”.

Організаторами і спікерами Форуму «Освіта Дивосвіту» виступають провідні українські експерти у напрямках освіти, філософії, бізнесу, інвестицій, соціальних проєктів тощо. Це сузірʼя дуже потужних, щирих, небайдужих людей, що вже проявляють Дивосвіт у своїй діяльності.

Меценатка Інесса Кравченко, за чиєї ініціативи та підтримки проводиться Форум, впевнена в його актуальності, адже саме від якості і сучасності освіти залежить майбутнє країни, її інтеграція у міжнародне суспільство як повноправного члена: “Україна знаходиться зараз в трансформаційному процесі, дуже важкому, кривавому. Але неможливо сподіватися на кардинальні зміни в суспільстві, без зміни самих носіїв світогляду. Саме освіта має народжувати субʼєкта і особистість, спроможну творити Дивосвіти”.

Згідно з концепцією Дивосвіту, освіта – це шлях, що має 8 етапів формування особистості. Кожен етап під час форуму розкриватимуть два спікери: теоретик і практик. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням: https://forum-osvita-dyvosvitu.koleso-gizni.com.ua/

Спікери Форуму:

 • АндрійЗелінський. Засновник Української академії лідерства, політолог, військовий капелан, амбасадор форуму.
 • ВолодимирСпіваковський. Вчений, письменник, візіонер, підприємець, едьюкейтор, громадський діяч, засновник першої в Україні приватної школи-ліцею «Гранд».
 • ІгорКозловський. Вчений, релігієзнавець, кандидат історичних наук, письменник, громадський діяч.
 • ЮліяНайдич. Керівниця Школи освітніх управлінців у Kyiv-Mohyla Business School.
 • ОлегХомяк. Політичний психолог.
 • ЛарисаАндрійченко. Співзасновниця та очільниця школи Britannica School, освітянка, співініціаторка Спільноти українських освітян.
 • СергійСобко. Бригадний генерал ЗСУ, Герой України.
 • КсеніяФощій. Волонтерка, реабілітолог.
 • ВолодимирНікітін. Доктор культурології, професор. Засновник проєкту Foundation for Future.
 • о. Георгій Коваленко. Ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості.
 • АнтонСеменов. Психотерапевт, соціальний психолог, засновник проєкту «Як ти, брате?»
 • АннаГвоздяр. Директорка Благодійного фонду Сергія Притули.
 • ВіталійХромець. Доктор філософських наук, координатор ініціативної групи «Інакша освіта».
 • ЄвгеніяМатейчук. Керівниця Української академії лідерства.
 • ОлександрФілоненко. Доктор філософських наук, доцент філософського факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.
 • АндрійМельник. Засновник середовища мислення cowo.guru.

Володимир Співаковський, засновник першої в Україні приватної школи,розповідає: “В умовах тотального хаосу та невизначеності, світ має бути здивований несподіваними чудесами. А саме - розворотом колеса історії. І Форум покаже ці чаклунства. Досі дивосвіт створювався природою та людьми. Тепер до них приєднався «третій» учасник – штучний інтелект, який уже показав свою суперсилу, відкривши дітям багатовікову таємницю «як навчитися вчитися?». Це призводить до системи освіти 5.0., в якій особистості i дивосвіт живуть в одному креативному просторі, постійно його удосконалюючи”.

Ігор Козловський, кандидат історичних наук і письменник, додає: “Форум "Освіта Дивосвіту" є непересічною подією, яка має поставити надважливі питання щодо сенсів, ціннісних орієнтацій та змісту не тільки освітнього процесу, але й розуміння того, хто ми і куди рухаємося. Відповіді на ці питання, які будуть намагатися дати спікери на цьому заході, будуть різними, можливо неповними, але важливими і щирими. Це дозволить окреслити найбільш актуальні проблеми під час катастрофічної реальності, яку переживає наша Україна”.

Партнери проєкту:Українська Академія Лідерства, KMBS, ГО "FOUNDATION FOR FUTURE", cowo.guru, TЦ GORODOK Gallery, Культурний хаб «Донеччина», Britannica School, Інакша Освіта, Видавництво Старого Лева, Агенція n'craft, Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості.

Інформаційні партнери: ТРК Київ, Громадське радіо, Рубрика, Всеосвіта - Національна освітня платформа, Viva!, Marie Claire, womo

ЩО: Форум «Освіта Дивосвіту»

ДЕ: Pochayna Event Hall, просп. С. Бандери, 23, 3-й поверх

КОЛИ: 30 вересня, початок 10.00

КВИТКИ: https://secure.wayforpay.com/payment/osvita_dyvosvitu_2023

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...