• Головна
  • В повітрі Києва значно підвищився вміст отруйних газів: де їх виявили
12:42, 6 жовтня 2022 р.

В повітрі Києва значно підвищився вміст отруйних газів: де їх виявили

Від 26 вересня по 1 жовтня 2022 року у повітрі Києва зафіксували перевищення отруйних газів. Так, зафіксовано перевищення діоксиду азоту у 5 разів та формальдегіду у 3,3 раза.

Про це повідомляється у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі подій Києва, області та України.

Загалом, порівняно з попереднім тижнем, підвищився рівень забруднення діоксидом азоту, формальдегідом та оксидом вуглецю. Вміст інших домішок майже не змінився.

За даними обсерваторії у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

  • завислими речовинами – у 1,1 рази на Бессарабській площі, проспекті Перемоги (район метро Святошин), вулиці Каунаській;
  • оксидом вуглецю – у 1,7 рази 30 вересня на вулиці Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), у 1,0-1,3 рази на площах Бессарабській та Деміївській, проспекті Перемоги;
  • діоксидом азоту у 4,0-5,0 рази 1 жовтня на площі Перемоги та вулиці Каунаській; у 1,4 -2,8 рази на площах Деміївській та Бессарабській, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Каунаській, Академіка Стражеска, Довженка, Попудренка та Інженера Бородіна, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
  • формальдегідом – у 1,8-3,3 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Перемоги, Науки та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській та Попудренка.

Всього на 15 стаціонарних постах обсерваторії від 26 вересня по 1 жовтня 2022 року було відібрано та проаналізовано 1572 проби атмосферного повітря.

За прогнозом Українського гідрометцентру, впродовж двох-трьох діб характер погоди буде змінюватися на антициклонічний, що не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері, кажуть в обсерваторії.

Також раніше ми писали про те, що в Київській області парада торфовища, через що у столиці спостерігалось сильне задимлення та погіршення якості повітря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Києва #новини #забруднення #екологія #стан повітря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...