• Головна
 • Як піклуватися про своє фізичне здоров'я під час війни?
Новини компаній
11:00, 3 жовтня 2022 р.

Як піклуватися про своє фізичне здоров'я під час війни?

Новини компаній
Як піклуватися про своє фізичне здоров'я під час війни?, фото-1

Так уже склалося, що під час війни люди перестали приділяти достатню кількість часу своєму фізичному здоров'ю, що вже говорити про необхідність дбати про себе належним чином, котру й поготів просто ігнорують. Проте завжди варто пам'ятати, що відновлювати втрачене здоров'я буде набагато складнішим процесом аніж намагатися повсякчас підтримувати його.

Якщо для підтримки ментального й психологічного здоров'я експерти радять в цей період читати новини лише з офіційних джерел, та й то максимум 15-30 хвилин на день, а більшу кількість часу виконувати щоденну домашню роботу та проводити час з дітьми й рідними, то для фізичного здоров'я треба трохи більш ґрунтовний та вибірковий підхід.

Зокрема зараз ми маємо на увазі те, що під час війни практично всі українці в результаті сильного стресу та впливу на них страху за своє життя та здоров’я й життя зі здоров’ям рідних отримують складні психо-фізичні розлади. Саме тому поряд із психологічною допомогою вкрай важливо не забувати ще й про якісну та ґрунтовну фізичну реабілітацію.

Ви хочете попіклуватися про своє здоров’я та мати можливість звернутися за допомогою до кваліфікованих медиків та справжніх спеціалістів своєї справи, вашій увазі пропонуємо знайомство з «Клінікою Здоров’я Людини».

Чому саме варто звернутися в Реабілітаційно-Оздоровчий Центр?

Як піклуватися про своє фізичне здоров'я під час війни?, фото-2

Саме тут ґрунтовній та якісній фізичній реабілітації пацієнтів, котра допомагає привести здоров’я та самопочуття в норму, приділяють максимальну увагу. «Клініка Здоров’я Людини» з офіційним сайтом http://hh-clinic.com/ – сучасний Реабілітаційно-Оздоровчий Центр Інтегративної медицини, котрий об'єднує кращий досвід в лікуванні з реабілітацією та оздоровленням людини. В центрі працюють досвідчені та дипломовані спеціалісти, котрі «за плечами» мають багаторічний успішний досвід роботи. Ці люди надзвичайно обожнюють свою роботу, вони піклуються про кожного свого пацієнта та завжди навчають їх бути здоровими.

До слова, під час підбору кадрів Керівництво Центру використовує ретельний підхід, керуючись обов'язковим для себе головним принципом «Не нашкодь». Основним завданням Центру є надання всім пацієнтам послуг високої якості з:

 • лікування та реабілітації;
 • оздоровлення та попередження широкого кола захворювань;
 • оздоровлення організму;
 • навчання введення людей здорового способу життя;
 • а також розповсюдження якісної сучасної інформації стосовно здоров'я людини.

Основні послуги, що їх можливо отримати в Центрі та його переваги

Як піклуватися про своє фізичне здоров'я під час війни?, фото-3

Основними цінностями Реабілітаційно-Оздоровчого Центру вважаються відповідальність за життя зі здоров'ям людини, високий професіоналізм з прагненням до знань та інновацій, а також співпраця. Тут «ЗА» новий рівень роботи з кожним із пацієнтів, котрий потребує як якісної невідкладної допомоги, так і кваліфікованого лікування уже наявних хронічних захворювань, а також профілактики захворювань з оздоровленням організму людини.

Серед переліку основних послуг що їх можна отримати в https://kzl.44.ua/ окремо хочемо відзначити:

 • діагностику стану організму з реабілітацією після захворювань з травмами;
 • програми лікування широкого кола захворювань;
 • програми запобігання захворювань організму;
 • загальне оздоровлення організму з підвищенням імунітету;
 • навчання навичкам самостійної підтримки здоров'я;
 • програми фізичних навантажень з фізіотерапевтичними процедурами та з пішохідними маршрутами здоров'я.

Серед основних переваг Центру не лише консультації спеціалістів та висока ефективність лікування, реабілітації та оздоровлення з конфіденційністю, але й розумні ціни, вигідні умови та знижки з акціями, а також висока ефективність процедур та безпека, надійність та можливість попереднього запису. Крім того, у Центрі використовують індивідуальні програми лікування з реабілітацією та з оздоровленням. Є можливість записатися на прийом у зручний час та без будь-яких черг.

Словом, це саме той заклад, чиї професійні та кваліфіковані спеціалісти швидко визначають що саме викликає біль, пояснюють пацієнтам чому болить, консультують, знаходять та усувають причини болю та як додатковий бонус оздоровляють весь організм. Якщо ви за турботу про себе, своє життя та здоров'я, тоді звертайтеся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...