![](https://s.44.ua/section/logo/upload/pers/22/logo.png?20240727)
На Київщині стрімко зросла захворюваність на COVID-19
![На Київщині стрімко зросла захворюваність на COVID-19 На Київщині стрімко зросла захворюваність на COVID-19](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Київщині швидко зростає захворюваність на коронавірус. Так, лише за минулий тиждень в області захворіли 864 людини.
Це на 42,3% більше, ніж у попередній період – з 29 серпня по 4 вересня, повідомляють в Київській обласній адміністрації.
Станом на 12 вересня в лікарні області госпіталізовано 195 хворих. Із них 172 – з підтвердженим діагнозом коронавірус, 23 – з підозрою на COVID-19, - йдеться в повідомленні.
Разом з тим, зростає і кількість бажаючих вакцинуватися. Так, протягом останнього тижня щеплення отримали 6 225 осіб. Це на 800 людей більше, ніж за попередній тиждень.
В КОДА нагадали - щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. У Київській області функціонують 25 центрів масової вакцинації та 180 пунктів щеплень, а також працює 20 мобільних бригад.
Раніше ми розповідали, що до Києва привезли ще 25 тіл захисників Маріуполя від російських окупантів.
Головні новини Києва - 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час